Prispevek Pardalovi

Vo cem? Vo čemkoliv, připomínky, podněty..

Moderátoři: Malý Venoušek, Fox13

Odpovědět
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7489
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Prispevek Pardalovi

Příspěvek od jenik »

Asi ho spousta z vas zna www.rockway.eu nebo ze jinych moto srazu, sam jsem prispel...
Díky všem za jakoukoli částku. :yes

"Ahoj všem, přišel čas veřejně sdělit, co poslední půlrok prožívám. Nikdy jsem o žádnou zásadní pomoc nikoho nežádala, ale teď musím a chci. Můj milovaný Viktor si v lednu vyslechl diagnózu, kterou nikdo nechce slyšet. Rakovina slinivky břišní.
Všechno se mi v ten moment zahalilo do tmy, do strašného strachu z toho, co bude následovat a mozek se přepnul do nouzového režimu s cílem nějak fungovat. Nebudu popisovat, co všechno se za ty měsíce dělo ( a že se toho dělo fakt hodně), ale dospělo to do tohoto okamžiku, kdy díky německé klinice (a hlavně kvůli neskutečné odvaze a vůli Viktora) svitla přece jen naděje, i když finančně velmi náročná.
A já teď PROSÍM… spolu s nadací Donio pomozte nám???????? Pomůže nám jakákoliv částka, protože platí, že ”Z kamínků je hrad, z desetníčků milion”.

Děkuji všem přátelům i nepřátelům, známým i neznámým za jakoukoliv podporu a i za případné sdílení."

https://www.donio.cz/sance-na-porazeni- ... ro-pardala
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
madylko
Dobrovolný přispěvatel 2022
Dobrovolný přispěvatel 2022
Příspěvky: 912
Registrován: pát úno 17, 2012 10:33 am
Bydliště: Velichov 108

Re: Prispevek Pardalovi

Příspěvek od madylko »

Viděl jsem, četl jsem, podpořil jsem.
Odpovědět