XTZ 750 3LD na prodej

Prodám, koupím, dám zadara nebo tak něco
Odpovědět
Uživatelský avatar
epidem
Všeználek
Příspěvky: 1283
Registrován: stř srp 05, 2009 6:17 pm
Bydliště: Kamberk
Kontaktovat uživatele:

XTZ 750 3LD na prodej

Příspěvek od epidem »

Zdravím, jen bych si chtěl zmapovat jestli by byl zájem o koupi mé xtz :jedu1 , kdo mě zná asi ví v jakém je stavu, kdo ne lehce nastíním.
rv 1991, 3LD, popraskané plasty, najeto cca 120 000? kupoval jsem jí v cca 80tis, nové karburátory s menší tryskou, teď regulátor dobíjení, baterie, al. kufry, jezdí bez problémů, nikdy mě nikde nenechala, spotřeba kolem 5l.
Nějakou údržbu by to asi chtělo, investice asi budou to říkám narovinu. Ideálně pro někoho kdo má chuť si s tím pohrát pokud bude chtít jezdit větší dálky, právě z tohoto důvodu jdu do novější :jedu2 , už mě nějak na starý kolena nebaví se v tom šťourat :-D
Moje představa je 40tis?
Chtěl bych vědět jestli by byl zájem, zatím ještě nevím jestli se s bábou dokážu rozloučit :cry ale na ježdění bude čas jen na jednu.
Radus88
Všeználek
Příspěvky: 1230
Registrován: ned kvě 15, 2011 7:57 am
Kontaktovat uživatele:

Re: XTZ 750 3LD na prodej

Příspěvek od Radus88 »

Stando otazka je zda tě vytrhne 40 tis. Při koupi nové ☝️ potkal jsem se s metylem a ten si ji chce koupit zpět. Ne asi kvůli cestování ale nostalgii.
Parmis
Začínám
Příspěvky: 29
Registrován: pon říj 28, 2019 8:48 pm

Re: XTZ 750 3LD na prodej

Příspěvek od Parmis »

Cena mi přijde dost nízká.
Kdyby si ji měl nechat, tak je otázka jestli má pro ni místo..
Uživatelský avatar
epidem
Všeználek
Příspěvky: 1283
Registrován: stř srp 05, 2009 6:17 pm
Bydliště: Kamberk
Kontaktovat uživatele:

Re: XTZ 750 3LD na prodej

Příspěvek od epidem »

Takže dnes jsem bábu vyvenčil cca 200km a kua tahal za plyn což u mě nebývá zvykem....prostě zatím zůstane v garáži 😃 nějak mi představa prodeje pořád přijde proti srsti.....je to taková vděčná mula, dokud do ní leješ olej tak jede, není to žádný drak jenže prostě pořád jede....přijdeš po zimě na druhý zatočení startéru jede......utopíš jí, vyplive vodu a jede....tak jsem se rozhodl že to místo v garáži ještě chvíli bude její...😉
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7489
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: XTZ 750 3LD na prodej

Příspěvek od jenik »

To jsi Stando napsal presne, proste drzak co nezklame a zvlast kdyz uz ji znas. Ja bych to videl pres 50tis, protoze dnesni ceny motorek jsou vyssi nez drive.
btw. ja tento rok najel asi 20km :-(, musim se polepsit pristi rok
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
Mulis
Dobrovolný přispěvatel 2022
Dobrovolný přispěvatel 2022
Příspěvky: 17
Registrován: stř říj 31, 2018 10:32 pm
Bydliště: Opatovice nad Labem

Re: XTZ 750 3LD na prodej

Příspěvek od Mulis »

Škoda tyhle naše starý báby prodávat, XTZ prostě chytne za srdce
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7489
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: XTZ 750 3LD na prodej

Příspěvek od jenik »

Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
Odpovědět