Spotreba

Vo cem? Vo čemkoliv, připomínky, podněty..

Moderátoři: Malý Venoušek, Fox13

Odpovědět
madylko
Vím čím dál tím víc

Re: Spotreba

Příspěvek od madylko » stř zář 24, 2014 8:58 am

Fando.taky je mam vydreny do ovalu.a nemam zadny drazky na jehlach.soupatka uz jsou takhle volny nekolik let a puvodni kominky to takhle nesezralo.Je proste chyba v tech hrubejch jehlach.to mi nikdo nevymluvi.zatim jsem ty Kedo komponenty nechal u toho kamose.pravil ze by ty jehly sli prelestit a kominky by pry zvladli vyrobit.tak nevim zda li to mam prubnout a vyzkouset nebo je stahnout a poslat Kedovy.penize nam asi nikdo nevrati,ale meli by za ty prachy prodavat kvalitni zbozi a ne takovej ksunt zkurvenej.

MotoTraveller
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od MotoTraveller » stř zář 24, 2014 10:01 am

Ahoj taky to rozeberu a podívám se na to. Pokud budou známky opotřebení tak se připojuju k děkovnému dopisu :mail Dave

Fox13
Všeználek

Příspěvek od Fox13 » stř zář 24, 2014 11:47 am

Je zajímavé, že to mám ze stejné objednávky a zatím s tím problém nemám :D (to se taky ,může hodně rychle změnit) . Spíše mě zaráží to že se ty karbce odjebou takhle rychle, nic, nic a během pár set km je to v hajzlu. Klidně vás v nějaké stížnosti podpořím, protože ten výrobek žádná velká kvalita si taky nebude.

madylko
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od madylko » stř zář 24, 2014 12:38 pm

MotoTraveller píše:Ahoj taky to rozeberu a podívám se na to. Pokud budou známky opotřebení tak se připojuju k děkovnému dopisu :mail Dave
ty si ale psal Dave ze mas dily s DK Racingu.nebo ne?

madylko
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od madylko » stř zář 24, 2014 12:45 pm

Fox13 píše:Je zajímavé, že to mám ze stejné objednávky a zatím s tím problém nemám :D (to se taky ,může hodně rychle změnit) . Spíše mě zaráží to že se ty karbce odjebou takhle rychle, nic, nic a během pár set km je to v hajzlu. Klidně vás v nějaké stížnosti podpořím, protože ten výrobek žádný velká kvalita si taky nebude.
mozna si Foxi dostal varku kterou vyrabeli ve stredu,a my tu co delali v patek.jinak si to nedokazu vysvetlit.

MotoTraveller
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od MotoTraveller » stř zář 24, 2014 12:54 pm

madylko píše:
MotoTraveller píše:Ahoj taky to rozeberu a podívám se na to. Pokud budou známky opotřebení tak se připojuju k děkovnému dopisu :mail Dave
ty si ale psal Dave ze mas dily s DK Racingu.nebo ne?
To byla první výměna, ale co jsem si pořídil přede 2 lety nové karbce tak jsem nemohl čekat měsíc na DK a objednal jsem to z KEDA. Rozebrat to chci protože mám pocit, že se chování za tu dobu trochu změnilo. Ale spotřeba je dobrá uvidím zabere to 2 hoďky a budu mít jistotu.

madylko
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od madylko » stř zář 24, 2014 1:01 pm

Dave: tomu rozumim a schvaluju.dej vedet az to vykuchas.

bonnyes
Vím čím dál tím víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bonnyes » stř zář 24, 2014 4:31 pm

Psal jsem mail na info@kedo.com, že je žádám o kontakt s kým řešit náš problém. Lehce jsem jim naznačil o co jde, ale nenašel jsem žádnej pořádnej kontakt. Počkám, zda se od pana Keda někdo chytí..
Naposledy upravil(a) bonnyes dne stř zář 24, 2014 8:04 pm, celkem upraveno 1 x.

madylko
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od madylko » stř zář 24, 2014 7:00 pm

bonnyes píše:Psal jsem mail na info@kedo.com, že je žádám o kontakt s kým řešit náš problém. Lehce jsem jim naznačil o co jede, ale nenašel jsem žádnej pořádnej kontakt. Počkám zda od pana Keda někdo chytí..
Tak to jsem tedy zvědavej jestli se někdo ozve.Dobře ty :yes

bonnyes
Vím čím dál tím víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bonnyes » čtv zář 25, 2014 5:09 pm

Tak se mi ozval Karsten Šlitr. Zatím jsem jenom naťukl oč jde a už nabízí nějakou kompenzaci. Tušim, že s klukama bude řeč.
Panu Kedovy zatím napíšu poděkování za zájem o řešení věci, s tím , že mu zašlu poškozené komíny s jehlama, ať si na nich udělaj nějaký zkoušky.
Kdo bude chtít tuhle věc řešit, tak hoďte jehli s komínama do obálky a zašlete na mou adresu. Zkuste popsat chování mašiny a při kolika km jsou odrbaný.

Vladimír Uttendorfský
Blšany u Loun 43
Louny 440 01

Zatím na první ránu navrhuje kompens nové za půlku, nastřelil aniž by věděl bližší okolnosti- to se cení! Za půlku se nespokojím, ale jsem rád, že komunikujou.

Hi Mr Uttendorfský,
we are sorry for having problems with one of our products.
Since we have no problems with those kits - regardless we cannot exclude that something was faulty with those kits - we can offer you to send four of those kits 94020 for half the price.
Pls let us know how to proceed.
Best regards

Carsten Schlüter
KEDO-Team

Dobrý den pane Uttendorfský,
Omlouváme se za potíže s jedním z našich produktů.
Vzhledem k tomu nemáme žádné problémy s těmito kity - bez ohledu na to nemůžeme vyloučit, že je něco vadné s těmito kity - můžeme nabídnout poslat čtyři z těchto sad 94020 za poloviční cenu.
Prosím dejte nám vědět, jak postupovat.
S pozdravem

Carsten Schlüter
KEDO-Team

peto
Zlepšuju se

Příspěvek od peto » čtv zář 25, 2014 6:11 pm

kámo ja mám spotrebu vysokú ešte kôli nedoladeným karbecom, tak vela som ešte nenajazdil, čiže to ešte ani poznať nebude... mam ich vyhodiť aj keď maju len niečo cez 300km ?

rankiler
Začínám

Příspěvek od rankiler » čtv zář 25, 2014 6:41 pm

Rád bych se přidal ale nevím jestli už teď odstavit moto.Kedo mě stálo cca 7 000,-Kč v zimě.Teď když to rozhodím nebojte ne já Muzzy tak si už nezajezdím než se to vyřídí ale hlavně zatím nepozoruji problémy. Kolik jste měl kdo cca najeto když začal být problém?? Zvažujete někdo to řešit až v zimě?? Nebo mít aspoň ty karbce

bonnyes
Vím čím dál tím víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bonnyes » čtv zář 25, 2014 7:57 pm

Peťo a Rankillere v klidu. My jim zašleme ty naše sračky s vyjádřením, že od dalších uživatelů se komponenty stáhnou později s ohledem na nějaké okolnosti. Prostě jim pošlem náš matroš ať si můžou provádět zkoušky a uvidíme jak se k tomu postaví. Budou vědět, že jsou tu další uživatelé, kteří prozatím nepozorují problémy, anebo nemají nájezd. U mě se projevila zvedlá spotřeba cca po 3 tis. a po 7tis. km smrt.

Sezonu si nekurvěte..

madylko
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od madylko » pát zář 26, 2014 7:34 am

Tak to teda čumím že stebou komunikujou a nedištancujou se od toho.já mám ty jehly i komíny u toho kámoše v kovoobrábění.jsme ted na víkend mimo,tak doufám že už jehly nezačal leštit.jinak ti je velice rád pošlu.mašinu mám na firmě rozkuchanou a sezonu s ní už jsem ukončil takže no problema.v pondělí zjistím co a jak a zavolám ti.jinak velké díky za to že si se toho ujmul.

madylko
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od madylko » pát zář 26, 2014 7:41 am

rankiler píše:Rád bych se přidal ale nevím jestli už teď odstavit moto.Kedo mě stálo cca 7 000,-Kč v zimě.Teď když to rozhodím nebojte ne já Muzzy tak si už nezajezdím než se to vyřídí ale hlavně zatím nepozoruji problémy. Kolik jste měl kdo cca najeto když začal být problém?? Zvažujete někdo to řešit až v zimě?? Nebo mít aspoň ty karbce
jsem na tom uplně stejně jako Bonnyes.po 3tis se zvedla spotřeba,a po 7tis už to absolutně nejelo jak jsem již tu psal.

Odpovědět