Navigace na hrazdu

Závady, rady, porady se S12
Odpovědět
Atrotoxin
Začínám

Navigace na hrazdu

Příspěvek od Atrotoxin » ned lis 24, 2019 6:23 pm

Zdravím ,snad mě někdo poradí a rozhoupe ,chci pořídit navigaci a nemůžu se rozhodnout kterou. Chci ji umístit na hrazdu do uzamykatelného touratech držáku. Jen mám obavu zda ji ta hrazda unese ? a nebude se moc třepat atd ... s tím i souvisí výběr .Zamlouvá se mi Garmin zümo 595 ,ale je velká a těžká ,má ji někdo na hrazdě ? Jinak ještě mám v hledáčku Garmin zümo 396s menší lehčí ,ale ne tak našláplá a horší display a taky sem koukal po tomtom 550 tak fakt nevím co na Tenerku navléct zkuste prosím poradit z vlastních zkušeností děkuji.

giantdino
Začínám

Re: Navigace na hrazdu

Příspěvek od giantdino » pon lis 25, 2019 10:08 am

Mám sice Tomtom Rider 400, ale asi to bude stejné. Také jsem koupil Touratech držák a první, co mi vadilo, že po namontování jsem neviděl na kontrolky blinkrů (mám r.v. 2014). Musel jsem udělat "redukci", abych dostal držák více nahoru, ale zase ne moc, aby se dal odemykat a otevírat a nebránil mu v tom přední plexy štít.
A ano, trochu se to klepalo, navigace sama o sobě lehká není a Touratech držák už vůbec ne. Jednu sezónu jsem s tím takto jezdil, pak jsem udělal výztuhy celé konzole plexy (jsou ukotveny v dírách pro boční deflektory, částečně je to vidět na mém videu 2019 - Moto dovolená - Alpské průsmyky.
Dneska bych už držák Touratech nekupoval, drahý je jak voda na Sahaře a když jdu od motorky někam daleko, ak stejně navigaci vyndavám. Je sice hezký, ale originál poslouží stejně.

XPALIC
Začínám

Příspěvek od XPALIC » úte lis 26, 2019 1:02 pm

Zdar , já kupoval od Marseluse .... ale taky mám kontrolky blinkrů utopený .... https://www.marselus.com/d/polohovateln ... 30/?lng=cs mám v plánu ji trochu upravit během zimy .... ono ji stačí posunout o 1-2 cm a už by to mohlo vycházet :-)

Atrotoxin
Začínám

Příspěvek od Atrotoxin » úte lis 26, 2019 7:11 pm

Tak nějak jsem se rozhodl teda pro garmina ,ale kterého? Hrazda by to měla unést vč. tt držáku ,možná to bude chtít trochu upravit jak tak pročítám .Při nejhorším bych si sehnal nebo udělal vzpěry. Mám připlatit a jít do 595 nebo levnější a možná lépe pasující 396s . To je dilema :D

Odpovědět