ÚPRAVA ŘÍDÍCÍ JEDNOTKY

Základní informace k S12 - SuperTenere XT1200Z

Moderátor: Malý Venoušek

Odpovědět
Jirka46
Začínám

Re: ÚPRAVA ŘÍDÍCÍ JEDNOTKY

Příspěvek od Jirka46 » pon srp 07, 2017 5:23 pm

Ahoj vsem...tak semnou Pepos zatim prestal komunikovat,sliboval cislo na majitele jiz odladene Tenerky a pak uz se neozval....mozna hodne prace....tak ze ja cekam na dalsiho borce ktery k nemu poslal ECU postou koncem minuleho tydne a na ktereho mam tel kontakt.
Jinak pokud bude vse v poradku tak kolik je tedy vaznych zajemcu pro sjednani lepsi ceny?

stráša
Začínám

Příspěvek od stráša » pát srp 11, 2017 7:30 pm

Pokud by to mělo hlavu a patu a vyřešilo se i to dřívější spínání ventilátoru tak bych se taky přidal. Včera jsem se vrátil z It a Fr kde jsem ji trápil ve 41C na šotolinách, voda ven nelítala, kapalinu mám vyměněnou za originál ale co když ????
Mám 23P-8591A-00

namork1
Začínám

Příspěvek od namork1 » pát srp 11, 2017 9:15 pm

Zeptám se .... neřeší odškrcení jednotky i výkonový propad kolem 3000ot?

Petrr1
Začínám

Příspěvek od Petrr1 » ned srp 13, 2017 10:09 pm

řeší, mám to přehrané z německa a jsem rád, že jsem to udělal. Je to úplně jiná motorka :rofl :rofl :rofl :rofl

asumi
Už něco vím

Příspěvek od asumi » pon srp 14, 2017 2:08 pm

Zdravím pánové, takj jak je to ze spotřebou paliva ?

Petan79
Začínám

Příspěvek od Petan79 » pon srp 14, 2017 4:28 pm

Strana 5 teto diskuze 😀 Zere stejne.

Jirka46
Začínám

Příspěvek od Jirka46 » pon srp 14, 2017 6:22 pm

Zdravim....tak ze Pepos poslal tel.kontakt na borce co jsem zde daval graf z ladeni.Dnes jsem se s nim telefonicky spojil a vyspovidal....reakce je takova jako od kluku co to maji prepsane v Nemecku ale s tim rozdilem ze on to ma jeste navic individualne odladene na brzde.Spotreba rikal ze se zvedla max o cca 0,3l.
Dal uz mam spetnou vazbu i od borce co mu poslal ciste jen ECU a take spokojenost.....tak ze mame tu konecne moznost plnohodnotne otevrit vykon tak jak se slusi a patri a nemusime jednotky posilat do Nemecka...
Co na zaver.....lame se nam srpen a jsme tri vazni zajemci...do konce tydne chci s peposem vyjednat lepsi cenu..sam rikal ze pokud nas bude vic tak se cena upravi smerem dolu.....tak ze kdo by se chtel jeste pridat tak nevahejte...

Jirka46
Začínám

Příspěvek od Jirka46 » sob srp 19, 2017 4:13 pm

Vcera jsem mluvil s Peposem a vyjednal pro zucastnene 500kc slevu.Je pet zajemcu s tim ze jsem se mu zarucil ze do pulky zari postupne vsichni prijedeme.
Tak ze zakladni odblokovani bude za 4500-tisice.Kdyz by tam chtel nekdo nahrat mapu co je zde o par stranek z5 tak to bude 5000kc s tim ze ta mapa je odladena na otevreny vyfuk a KN-filtr a pry to bude sedet na 90% Tenerek.Individualni doladeni na brzde bude za 7000kc.
Jedno prepsani ECU trva 1.5 h.Musi ji vyndat ven z motorky.Dal je potreba mu volat alespon tri dny predem pro objednani.
Ja ted udelam seznam jmen a tel.cisel lidi kteri o to maji zajem.Ten poslu Peposovi aby vedel kdo do skupiny patri.

vrstvic
Začínám

Příspěvek od vrstvic » pon srp 21, 2017 9:40 am

Tak hoši, po delsím hledání informací na netu a hlavně na německém foru, jsem se rozhodl pro asi před 14 dny k zaslání ECU k PEPOS-MOTO..
Zatím jsem toho moc nenajel, ale i tak už je jasný , že to je jíná motorka, prostě pecka

Petrr1
Začínám

Příspěvek od Petrr1 » stř srp 23, 2017 11:36 am

vrstvic píše:
pon srp 21, 2017 9:40 am
Tak hoši, po delsím hledání informací na netu a hlavně na německém foru, jsem se rozhodl pro asi před 14 dny k zaslání ECU k PEPOS-MOTO..
Zatím jsem toho moc nenajel, ale i tak už je jasný , že to je jíná motorka, prostě pecka
Vitej v klubu otevrenych ECU. :clap Jeste prihodim ladak, aby to melo lepsi zvuk. :D

vrstvic
Začínám

Příspěvek od vrstvic » stř srp 23, 2017 2:20 pm

Jo tak já mám ladák od MIVV, , nejenom že to lépé vypadá než origo, ale uštřeno pár Kg, zvuk pecka, lepší spodek a nyní s otevřenou ECU jsem max spokojenej , prostě NIRVÁNA !!!

Jirka46
Začínám

Příspěvek od Jirka46 » čtv srp 24, 2017 5:48 am

vrstvic píše:
pon srp 21, 2017 9:40 am
Ahoj.....nechal jsis jednotku jenom otevrit v zakladu nebo ti tam Pepos nahral odladenou mapu pro otevreny vyfuk a KN filtr?
Ja tam pojedu pristy tyden a zvazuji mapu primo pro otevreny vyfuk....

vrstvic
Začínám

Příspěvek od vrstvic » čtv srp 24, 2017 9:38 am

Jo určitě dopručuji,pokud je instalovaný KN filtr a ladák přehrát mapu, páč zmizí ta díra v 5000 ot a jede to porád plynule do otáček. Já jsem si to od něj nechal přehrát a fakt OK. Navíc mi zpětně po 3 dnech volal jak jsem zpokojený atd, chtěl prostě zpětnou vazbu, není to jenom zlatokop kterej tě ztáhne o Kč a jsi mu u pr...e, dle mne tech člověk má zájem a ví co dělá, docela mi ten jeho přístup mile překvapil, protože v té naší banánové republice to není vždy pravidlem....

vrstvic
Začínám

Příspěvek od vrstvic » čtv srp 24, 2017 9:57 am

Jako zakladatel tohoto vlákna chci poděkovat Jirkovi Omáčkovi, který dal na Facebook odkaz na PEPOŠ-MOTO včt. grafů atd.
A samozřejmě mi zajímají vaše další zkušenosti a názory na úpravu ECU třeba i od jiných firem atd.

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » čtv srp 24, 2017 10:11 am

vrstvic píše:
čtv srp 24, 2017 9:57 am
Jako zakladatel tohoto vlákna chci poděkovat Jirkovi Omáčkovi, který dal na Facebook odkaz na PEPOŠ-MOTO včt. grafů atd.
A samozřejmě mi zajímají vaše další zkušenosti a názory na úpravu ECU třeba i od jiných firem atd.
nemam a nikdy mit FB, proto to prosim naod i sem, diky
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.

Odpovědět