Prodám YAMAHA XTZ 750 SUPERTENERE

Prodám, koupím, dám zadara nebo tak něco
Miškyn
Začínám

Prodám YAMAHA XTZ 750 SUPERTENERE

Příspěvek od Miškyn »

Prodám YAMAHA XTZ 750 SUPERTENERE.Cena 32 000 kč.Bližší info emailem: radka.krejcikova@seznam.cz
Vážení pánové, vzhledem k tomu, že se ozývají i zájemci tipu chtěl bych to zadarmo, tak pro ty všechny je určena tato zpráva: pokud bych ji měl dát někomu zadara a nebo za korunu, tak si ji radši nechám, co se týká druhé sorty zájemců, tak ty bych chtěl upozornit, že když už si domluvý prohlídku motocyklu, tak by na ní měli dorazit a nebo napsat, že nedorazí. A proto jsem se rozhodnul, že pokud se[attachment=0]yamaha 1.JPG[/attachment][attachment=1]yamaha 2.JPG[/attachment][attachment=2]Yamaha 3.jpg[/attachment] najde opravdový zájemce, tak mu ji nechám za 25 000,- Kč, já jsem o ceně ochoten jednat, ale zadara to určitě nedám, jsem si však vědom některých nedostatků a bohužel i zimního období, které tlačí cenu dolů, pokud se najde seriozní zájemce a nadšenec tohoto tipu motocyklu, tak jsem ochoten s ním o ceně jednat tak, aby byla spokojenost na obou stranách.
Přílohy
yamaha 1.JPG
yamaha 1.JPG (74.42 KiB) Zobrazeno 16856 x
yamaha 2.JPG
yamaha 2.JPG (93.54 KiB) Zobrazeno 16856 x
Yamaha 3.jpg
Yamaha 3.jpg (107.99 KiB) Zobrazeno 16856 x
Naposledy upravil(a) Miškyn dne pon pro 10, 2012 11:58 pm, celkem upraveno 3 x.
vojtik88
Vím čím dál tím víc

Re: Prodám YAMAHA XTZ 750 SUPERTENERE

Příspěvek od vojtik88 »

ty vo..le to je kaprova z holešovic ne ???? tu znám ale nechci je pořad v tak dobrém stavu ???
Miškyn
Začínám

Příspěvek od Miškyn »

[SLEVA na 25 000,- Kč
jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik »

Miškyn píše:[SLEVA na 25 000,- Kč
To je velmi dobra cena!!!!
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
Miškyn
Začínám

Příspěvek od Miškyn »

jenik píše:
Miškyn píše:[SLEVA při rychlém jednání na 22 000,- Kč
To je velmi dobra cena!!!!
epidem
Všeználek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od epidem »

Kua..kdyby to tak bylo před půl rokem... :smoke
jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik »

epidem píše:Kua..kdyby to tak bylo před půl rokem... :smoke
moje slova!!! :yes
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
bonnyes
Vím čím dál tím víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bonnyes »

Nedá mi to nereagovat. Ačkoliv cena vypadá více než zajímavě, tak mi tady schází informace. Rok, stav, s papírama, původ..
Jediné co jsem se dočet bylo ve spojení s inzercí na motorkářích, kde ještě včera byly fotky a dnes už tam nejsou. Text inzerce na m.cz-

http://www.motorkari.cz/motobazar/motor ... 54407.html

rok výroby 1989,super stav i motor nová baterie.Prodávám bez dokladu jelikož mi je bývalý majitel dodnes neposlal,dohoda jistá spěchá!

Jestli to chceš prodat, tak by´s měl dát nějaké info. Koupit mašinu, která není ani přepsaná či zrušená je riskantní. V podstatě je to pořád bývalého majitele. Sorry, ale zkus to vysvětlit, jinak to vypadá, že si za dvacku koupim průser. Ať tady nemá někdo jitrnici na čele. Poptáváš seriozního zájemce, otázkou je zda zájemce nepoptává seriozního prodejce. Navíc jste s Jarynem kamarádi, tak co to je za blamáž?
viz http://www.offroadunhost.estranky.cz/cl ... enove.html
Nazdar Láďa

Ještě další věc - osobně jsem Jarynovy prodával rám, zdůvodu nějaké nehody. V inzerci je psáno nebouraná.. :nerd
Tady Jaryn poptával rám viewtopic.php?f=21&t=1487
http://www.offroadunhost.estranky.cz/fo ... aryn1.html
Miškyn
Začínám

Příspěvek od Miškyn »

Nevím co bylo na motorkařích, ale už mi to dochází ???.Jaryn mi totiž dluží cca 150 000,- Kč, motorku měl půjčenou, rok výroby je 1991 a já jsem mu ji sebral - vzal jsem si ji zpátky, ale moc bych se tomu nedivil, že by ji nabízel, to samé mi udělal i autem Seat Toledo, také slíbil, že mi ho bude splácet a dostal jsem jen 1000 Kč, auto fuč a mne zbyl jen TP, ale už to řeší právní firma, kterou jsem si najal, nevím co kde komu nakecal, ale já jsem na motorkari nic nenabízel, stav odpovídá stáří, motorově v naprostém pořádku, doklady má - ty mám já a jsou na mne, jen je od června propadlá STK, protože slíbil, že ji nechá udělat a nenechal. Kamarádi jsme byli než začal na mne dělat tyhle a i jiné podrazi, pokud po někom něco chce, tak si na něj dejte pozor- to jediné k tomu můžu říct, jinak samozřejmě platí jen to co píši já, jestli to chtěl prodat bez papírů, tak se chtěl dopustit podvodu na mé osobě, motorku nikdy nevlastnil a to odpovídá i tomu, že ji chtěl prodat bez papírů, tolik vše na osvětu - jsem rád, že jsem se to dozvěděl a po poradě s právní firmou na něj podám trestní oznámení. Jsem moc rád, že jsi reagoval, aspoň vím, že kdybych ještě chvíli otálel, tak už jsem měl doma techničáky 2 a bez vozidel.
bonnyes
Vím čím dál tím víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bonnyes »

Díky za osvětu..
Názor si udělá každý sám. Nechci se pasovat do role nějakého předsedy, ale tohle je seriozní forum a parta kluků. Mezi sebou máme vzájemnou důvěru a chlapské slovo tu stále platí. Pokud sem někdo nahodí takto rozporuplnou historii této Supertenery, tak mě nedá abych na to neupozornil s ohledem na to, že to může někomu nadělat prekérku.
Miškyn
Začínám

Příspěvek od Miškyn »

Samozřejmě s tebou souhlasím, ani bych si nedovolil prodávat něco co by bylo na vyhazov, tak jak píšu, tak to je, také rád jednám na rovinu a podvody nestrpím, já bych si jí i nechal, ale mám už motorky 2, jednu soutěžní mám na generálce a potřebuji ji zaplatit je to cca 52 tis., tuhle musím prodat, protože bych ji už neuživil a navíc je potřeba si ji trochu dodělat a já už na to nemám čas ani peníze, ale jinak je to motorka dobrá, hlavně na delší cestování.

PRODÁNO
Naposledy upravil(a) Miškyn dne čtv pro 20, 2012 11:48 am, celkem upraveno 1 x.
Muzzy
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od Muzzy »

Hele bacha co sem dáváte.Na tuhle motorku na M.cz bez papírů jsem odepisoval a přišly mi fotky úplně jiný motorky než tu nabízí Miškyn. Je to žlutomodrobílá tenerka.Takže jste sem nejspíš zamotali něco co sem vůbec nepatří.
vojtik88
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od vojtik88 »

ta tenerka šlapala jak pila když ji měl jeden silnějši kolega z holešoviček
bonnyes
Vím čím dál tím víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bonnyes »

Muzzy píše:Hele bacha co sem dáváte.Na tuhle motorku na M.cz bez papírů jsem odepisoval a přišly mi fotky úplně jiný motorky než tu nabízí Miškyn. Je to žlutomodrobílá tenerka.Takže jste sem nejspíš zamotali něco co sem vůbec nepatří.
Muzzy, já bych to nerad zamotal. Přísahal bych, že tam včera byla ta co nabízí Miškyn za 25000,- Nechci tu dělat peklo, ale jen jsem to chtěl objasnit zda je to ta z m.cz bez foto.
Muzzy
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od Muzzy »

bonnyes píše:
Muzzy píše:Hele bacha co sem dáváte.Na tuhle motorku na M.cz bez papírů jsem odepisoval a přišly mi fotky úplně jiný motorky než tu nabízí Miškyn. Je to žlutomodrobílá tenerka.Takže jste sem nejspíš zamotali něco co sem vůbec nepatří.
Muzzy, já bych to nerad zamotal. Přísahal bych, že tam včera byla ta co nabízí Miškyn za 25000,- Nechci tu dělat peklo, ale jen jsem to chtěl objasnit zda je to ta z m.cz bez foto.

Já na tenhle inzerát v tvém odkazu odepisoval někdy 2.12. a vypadal přesně takhle jako dnes a fotky u něj nebyly. Netušim zda je to bota nebo se tam potom objevily nějaké fotky,ale mě byli poslány fotky úplně jiný motorky než se tady nabízí. Můžu Miškynovy poslat fotky i email na majitele pokud mu to pomůže k vyřešení (nebo zabrání zbytečnému) problému,ale prezentovat to tady radši nebudu :mrk .
Odpovědět