poslednich par dilu na xtz-doprodej

Prodám, koupím, dám zadara nebo tak něco
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vejr
Vím čím dál tím víc
Příspěvky: 578
Registrován: pon pro 21, 2009 10:04 pm
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: xtz 750 na ND

Příspěvek od Vejr »

ondraas píše:
Vejr píše:táhlo sytiče, lanka bych taky moh vzít do foroty,světla jsou na jaký žárovky ? Jestli na H4 tak bych je vzal
táhlo sytiče tam je,světla jsou na H4,+ty lanka,bez zjišťování cen nových dílů bych to viděl předběžně kolem litru :?:
OK beru, odkuď jseš ? Já z Kladna, jestli jseš v rozumným dosahu tak bych si přijel, jinak to asi budeš muset hodit na poštu. jo a teď jsem si všim že jsi na první stránce psal že nejsou na H4 ale na asymetrický žárovky - ty mám
Uživatelský avatar
Malý Venoušek
Vím čím dál tím víc
Příspěvky: 633
Registrován: pon led 14, 2008 9:41 am
Bydliště: Libochovice
Kontaktovat uživatele:

Re: xtz 750 na ND

Příspěvek od Malý Venoušek »

Jen drobnost k těm světlům. Ty co potřebuje Pavel - Vejr, jsou na německou verzi. Mají rovná skla. Jedno je na H1 a druhé na H4..... Ty druhé mají skla vypouklá a divné žárovky, dají se nahradit za normální, ale pak to svítí stejně naprd, protože už nejsou ideálně vůči parabole... Takže jestli mají rovná skla tak je Pavle ber.... :wink:
Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat ...
Uživatelský avatar
sczekaan
Všeználek
Příspěvky: 1388
Registrován: čtv říj 18, 2007 5:02 pm
Bydliště: Austerlitz :-)

Re: xtz 750 na ND

Příspěvek od sczekaan »

Malý Venoušek píše:Jen drobnost k těm světlům. Ty co potřebuje Pavel - Vejr, jsou na německou verzi. Mají rovná skla. Jedno je na H1 a druhé na H4..... Ty druhé mají skla vypouklá a divné žárovky, dají se nahradit za normální, ale pak to svítí stejně naprd, protože už nejsou ideálně vůči parabole... Takže jestli mají rovná skla tak je Pavle ber.... :wink:
Tak já už su z toho jelen!!! Já mám vypouklý skla a jedno je H1, druhý H4. Mi fakt není jasný, jaký mám teda shánět druhý světlo (levý) aby svítilo taky při všech "polohách"....????? :roll:
ondraas
Začínám
Příspěvky: 29
Registrován: úte led 12, 2010 11:57 am

Re: xtz 750 na ND

Příspěvek od ondraas »

ty svetla jsou jak říkal ten chytrý mládenec :D nejsou vypukla a maji jednu H4 a druhou H1.muzu dodat i foto ale nejak jsem nedosel na to jak to sem dat.jsem z jižní moravy takže pošták ondřej... :?
Uživatelský avatar
sczekaan
Všeználek
Příspěvky: 1388
Registrován: čtv říj 18, 2007 5:02 pm
Bydliště: Austerlitz :-)

Re: xtz 750 na ND

Příspěvek od sczekaan »

mohly by se třeba zde sejít fotky obou verzí??? Kdo má to čím si je jistej... sám už si totiž nejsu jistej, jaký světla vůbec mám... (myslím že vypouklý H1 a H4, ale???)
Uživatelský avatar
supertenere
Všeználek
Příspěvky: 1394
Registrován: pon dub 09, 2007 5:38 pm
Bydliště: Myjava - Slovensko (SK)
Kontaktovat uživatele:

Re: xtz 750 na ND

Příspěvek od supertenere »

Podla manualu existuje 5 typov svetlometov na S10 . Lisia sa prevedenim skla , kombinacie ziaroviek a uchytenia (patice) ziaroviek. Lisia sa odkial masina pochadza . NL,IT,CH atd...
admin. , http://www.supertenere.sk , COBRA TEAM SuperTénéré , Myjava , Slovensko , mail@supertenere.sk
Uživatelský avatar
Vejr
Vím čím dál tím víc
Příspěvky: 578
Registrován: pon pro 21, 2009 10:04 pm
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: xtz 750 na ND

Příspěvek od Vejr »

tak jo, ja to teda beru šéfe :lol: adresu ti napíšu do SZ
metyl
Dobrovolný přispěvatel 2022
Dobrovolný přispěvatel 2022
Příspěvky: 205
Registrován: pát čer 27, 2008 3:54 pm
Bydliště: Lazníky
Kontaktovat uživatele:

Re: xtz 750 na ND

Příspěvek od metyl »

ondraas píše:čao, takže mistři mam tam ještě komplet rám, včetně toho pomocného i padacího, chladič ventilátor,přední světla, kompletní motor, svody, karbec s děravýma membránama přední tlumiče, spínací skřínku, něco z elektriky, regulátor napětí, odrbané plasty ty dám i za nejakou symbolickou cenu nebo za odvoz, ale posílat se mi nechcou,lanka nádrž a další blbosti.taxe ozvěte než udělá otec doma čistku. :?
Čau za kolik je motor? metyl
ondraas
Začínám
Příspěvky: 29
Registrován: úte led 12, 2010 11:57 am

Re: xtz 750 na ND

Příspěvek od ondraas »

ten motor bych videl tak kolem 4tis.je rozebrany takze je k videni komplet.
Bezďa
Začínám
Příspěvky: 33
Registrován: ned pro 27, 2009 8:27 am

Re: xtz 750 na ND

Příspěvek od Bezďa »

nemas nahodou sdruzeny prepinac na pravou stranu riditek????
ondraas
Začínám
Příspěvky: 29
Registrován: úte led 12, 2010 11:57 am

Re: xtz 750 na ND

Příspěvek od ondraas »

jo tak ten tam ještě je.
deathmaker
Začínám
Příspěvky: 4
Registrován: stř zář 16, 2009 9:41 pm

Re: xtz 750 na ND

Příspěvek od deathmaker »

zdarec jak sem měl přes zimu rozhozenou mašinu tak se mi ztratila taková ta gumová páska co drží baterku nemáte ju někdo navíc?
Uživatelský avatar
sczekaan
Všeználek
Příspěvky: 1388
Registrován: čtv říj 18, 2007 5:02 pm
Bydliště: Austerlitz :-)

Re: xtz 750 na ND

Příspěvek od sczekaan »

tu už mám u ondry objednanou :-) (pokud ju najde teda)
napadla mě ale alternativa- jak byly modrý gumový pásky na lyže...viděl sem ju teď v intersportu za 30ká, takže jestli nebude, tak zkusím tuto variantu 8)
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7488
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: xtz 750 na ND

Příspěvek od jenik »

sczekaan píše:tu už mám u ondry objednanou :-) (pokud ju najde teda)
napadla mě ale alternativa- jak byly modrý gumový pásky na lyže...viděl sem ju teď v intersportu za 30ká, takže jestli nebude, tak zkusím tuto variantu 8)
Ja uz jsem ji taky kdysi jakou nouzovku pouzil :)
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
Uživatelský avatar
korzar07
Začínám
Příspěvky: 24
Registrován: ned říj 18, 2009 10:22 am

Re: xtz 750 na ND

Příspěvek od korzar07 »

Zdravím, zcela čistě náhodou, převodová kolečka tam ještě nezůstaly? Stačí mi ty dvě dle fotek. :D
Přílohy
Schema.JPG
Schema.JPG (69.24 KiB) Zobrazeno 11865 x
Převody.jpg
Převody.jpg (87.66 KiB) Zobrazeno 11865 x
Odpovědět