Xtz 750 polepy

Vo cem? Vo čemkoliv, připomínky, podněty..

Moderátoři: Malý Venoušek, Fox13

Odpovědět
Marklar
Začínám
Příspěvky: 48
Registrován: ned srp 09, 2020 6:57 pm

Xtz 750 polepy

Příspěvek od Marklar »

Ahoj, nenájdem niekoho kto si dával vyrábať polep na svoju masinu? Ide mi hlavne o to či to nemá niekto v pc,rozmery,sklony - základ od ktorého sa odraziť prípadne inšpirovať, o origo. Polep nemam zaujem , vďaka páni .
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7488
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: Xtz 750 polepy

Příspěvek od jenik »

myslis v CDR a krivkach?
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
Marklar
Začínám
Příspěvky: 48
Registrován: ned srp 09, 2020 6:57 pm

Re: Xtz 750 polepy

Příspěvek od Marklar »

Ahoj , CDR? Prepáč netuším čo to Je, mne skor išlo o jednoduché nácrty s rozmerom , ktoré posuniem známemu aby ich upravil podľa mojej predstavy, doposiaľ som hľadal sonauto polep, žiaľ ceny sú úplne mimo.....asi si to predstavujem moc jednoducho.
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7488
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: Xtz 750 polepy

Příspěvek od jenik »

Doporucuji ti sehnat samolepky v "krivkach" a nasledne si s nimi muzes delat co chces, ale obavam se ze to pujde sehnat tezko. Kdysi davno jsem to mel, ale ted to nemohu najit. Treba to bude mit nekdo jiny tady.
Jinak hledej na google "supertenere stickers in vectors" treba to nejdes nebo nahrade stickers decals
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
Odpovědět