objednávka z Kedo

Vo cem? Vo čemkoliv, připomínky, podněty..

Moderátoři: Malý Venoušek, Fox13

Odpovědět
timomas
Zlepšuju se
Příspěvky: 264
Registrován: úte kvě 21, 2013 1:30 pm
Bydliště: němčany 107

objednávka z Kedo

Příspěvek od timomas »

Zdar,budu objednávat nějaké díly z Kedo,chce se někdo připojit?Objednávku uzavírám 28.6.2020 ve 20:00,zdar
Uživatelský avatar
epidem
Všeználek
Příspěvky: 1283
Registrován: stř srp 05, 2009 6:17 pm
Bydliště: Kamberk
Kontaktovat uživatele:

Re: objednávka z Kedo

Příspěvek od epidem »

budu také objednávat, ale z Wishe, tak jestli chce někdo např páčky s potiskem XTZ750 tak pište, stojí tam kolem 500...termín taky do konce měsíce 30.6
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7489
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: objednávka z Kedo

Příspěvek od jenik »

Chtel bych tesneni po vicko nadrze, ale najit to nikde ani v Kedo nemohu a Yamaha to jako dil neprodava. Celou desku http://www.hansanet.cz/oddeleni/213/Pry ... SUPER.aspx
se mi kupovat nechce.
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
Hrosiiik
Už něco vím
Příspěvky: 77
Registrován: pon říj 28, 2019 8:05 am
Bydliště: Praha

Re: objednávka z Kedo

Příspěvek od Hrosiiik »

Já kupoval tuhle pryž v zeleném baráku ve štěrboholech jak je Tank ONO. Bylo to cca A4 asi za 200,- už je to teda pár let a postupně z ní odkrajuju.
Praha
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7489
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: objednávka z Kedo

Příspěvek od jenik »

Hrosiiik píše: úte čer 30, 2020 7:14 am Já kupoval tuhle pryž v zeleném baráku ve štěrboholech jak je Tank ONO. Bylo to cca A4 asi za 200,- už je to teda pár let a postupně z ní odkrajuju.
Diky a pamatujes si co to bylo presne za typ/jmeno pryze? Nebo to byla ta co pisu?
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
Hrosiiik
Už něco vím
Příspěvky: 77
Registrován: pon říj 28, 2019 8:05 am
Bydliště: Praha

Re: objednávka z Kedo

Příspěvek od Hrosiiik »

Vůbec nevim. Fakt už to je pár let zpět. Pamatuju si jen, že byla z jedné strany potažená průhlednou folii to byla ta lesklejší strana a z druhé strany je taková matná. Tesní dobře a odolá benzínu. To je jediný co vim. Dělal sem průzkum a docela se mi líbí tenhle krám v letnanech. Určitě ti poradí.

https://www.gms.cz/nbr-65-z
Praha
Hrosiiik
Už něco vím
Příspěvky: 77
Registrován: pon říj 28, 2019 8:05 am
Bydliště: Praha

Re: objednávka z Kedo

Příspěvek od Hrosiiik »

https://www.gms.cz/nbr-satyr-70-e

Možná spíš tahle. Tam píšou, že má tu separační folii. Jestli chceš, tak se můžeš stavit a mrknem na to. Bydlim na černáku. Nebo se sejít v tom krámu. já bych to vzal s sebou. taky už mi dochází.
Praha
Odpovědět