Duffyho xtz

Vaše naše i cizí fotky, prostě všechny možný i nemožný fotky
duffy4
Začínám
Příspěvky: 23
Registrován: úte led 31, 2017 7:57 pm

Re: Duffyho xtz

Příspěvek od duffy4 »

tak snad dobojovano, byla obrousena syticova jehla na levem karbiku, vcera vecer jsem ji dolepil a dobrousil do pozadovaneho tvaru dal to tam vsechno zpatky a zatim nevystrelila. budu ji objednavat novou a jelikoz jsou z plastu napadlo mne oslovit nekoho z 3D tiskem jestli by to slo vyrobit. jo a jeste jsem predelal predni blikny do plastu do tech mrizek pak jsem hodim foto.
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7488
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: Duffyho xtz

Příspěvek od jenik »

duffy4 píše: pát srp 25, 2017 5:07 am tak snad dobojovano, byla obrousena syticova jehla na levem karbiku, vcera vecer jsem ji dolepil a dobrousil do pozadovaneho tvaru dal to tam vsechno zpatky a zatim nevystrelila. budu ji objednavat novou a jelikoz jsou z plastu napadlo mne oslovit nekoho z 3D tiskem jestli by to slo vyrobit. jo a jeste jsem predelal predni blikny do plastu do tech mrizek pak jsem hodim foto.
Drive mel mi5 3D tisk, ale urcite bych radeji doporucoval original, jelikoz urcite vyuzivaji benzinu odolny plast a nez to nakreslis, vytisknes a napasujes, stravis nad tim mnohem vic.
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
duffy4
Začínám
Příspěvky: 23
Registrován: úte led 31, 2017 7:57 pm

Re: Duffyho xtz

Příspěvek od duffy4 »

tak urcite budu objednavat origo sice je to za litrik ale co nadelam proto ten napad s tiskem, nemam s tim zadnou zkusenost ale co jsem se poptaval tak snad je mozny 3D scan tak snad by to nebyl takovy problem,uvidime
Radus88
Všeználek
Příspěvky: 1230
Registrován: ned kvě 15, 2011 7:57 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Duffyho xtz

Příspěvek od Radus88 »

Ja tam mam syticove jehli ale.nevim.v jakrm.jsou stavu.
duffy4
Začínám
Příspěvky: 23
Registrován: úte led 31, 2017 7:57 pm

Re: Duffyho xtz

Příspěvek od duffy4 »

no uz jsem objednal novou tak pockam a pak to zacne znova protoze jsem ty karbiky asi dost rozladil jak jsem se v tom stoural kazdopadne je ted rozdelim a poradne vsechno vycistim a uvidime ted nema cenu laborovat takze cekam na jehlu
duffy4
Začínám
Příspěvky: 23
Registrován: úte led 31, 2017 7:57 pm

Re: Duffyho xtz

Příspěvek od duffy4 »

kluci chci se zeptat kde hledat pojistky na starsim modelu LD? a dalsi vec trosku ve mne hloda napad na dve vyfukove koncovky, co myslite?
Radus88
Všeználek
Příspěvky: 1230
Registrován: ned kvě 15, 2011 7:57 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Duffyho xtz

Příspěvek od Radus88 »

Jedna pojistka je pod nadrzi a ta je na vetrak a druha u baterky a ta je na cely zbytek motorky. Ja osobne bych nedal dve koncovky akorat kila navic:)
duffy4
Začínám
Příspěvky: 23
Registrován: úte led 31, 2017 7:57 pm

Re: Duffyho xtz

Příspěvek od duffy4 »

Odpovědět