Zadni kolo xt 600z 86

Když nevím jak se s něčím poprat nebo něco scháním
Odpovědět
LasloBombardini
Začínám

Zadni kolo xt 600z 86

Příspěvek od LasloBombardini » pon říj 21, 2019 3:54 pm

Zdravim,chtel bych pozadar nejake ochotne duse jestli by mi nevyfotily stred zadniho kola na tenerku.zacly mi praskat draty a protoze tam nejsou puvodni(nejsou redukovane)tak sem si sehnal par vzorku ale prijde mi ze v dirkach uplne nepasuji a tak bych chtel zjistit jestli to tak ma byt a nebo je nekde chyba a spis bych mel shanet novy stred.
Diky :yes

jenik
Site Admin

Re: Zadni kolo xt 600z 86

Příspěvek od jenik » úte říj 22, 2019 7:29 am

To mas 1VJ s bubnem?
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.

LasloBombardini
Začínám

Příspěvek od LasloBombardini » úte říj 22, 2019 7:37 am

Ano presne 1vj rv 86. Draty mam ve stredu volne a maloktery hlavyckou sedi v dirce.novy drato co jsem sehnal jako vzorek ma vuly do stran a proste tak nejak nezapadne,jakoby ty diry byly vymlaceny

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » stř říj 23, 2019 6:39 am

zkus Timomase tady na foru, on sice uz 1VJ nema, ale vim ze draty resil. Pokud neporadi ten, dam kontakt na dalsiho kamarada
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.

Odpovědět