Doplňky na Supertenere

Základní informace k S12 - SuperTenere XT1200Z
giantdino
Začínám
Příspěvky: 9
Registrován: pon bře 21, 2016 9:54 am
Bydliště: Kladensko

Re: Doplňky na Supertenere

Příspěvek od giantdino »

Mám také padáky od AltRider a pořád jsem si myslel, že je něco špatně když na pravé straně mám mnohem menší mezeru mezi padákem a tím plastovým panelem. Jeho sundání (panelu) je pak trochu oříšek něco nepodřít. Ale z tvých fotek koukám, že je to asi standard - vpravo menší odstup než vlevo.
Ten toolbox je od koho, resp. jaká značka/typ ?
pocspet
Začínám
Příspěvky: 16
Registrován: pon pro 19, 2016 4:29 pm

Re: Doplňky na Supertenere

Příspěvek od pocspet »

Ano tá medzera je trocha väčšia na lavej strane, napravo je ten krycí plast trocha iný. Toolbox je my hand made :-)
giantdino
Začínám
Příspěvky: 9
Registrován: pon bře 21, 2016 9:54 am
Bydliště: Kladensko

Re: Doplňky na Supertenere

Příspěvek od giantdino »

Z fotek vypadá velice dobře :yes
pocspet
Začínám
Příspěvky: 16
Registrován: pon pro 19, 2016 4:29 pm

Re: Doplňky na Supertenere

Příspěvek od pocspet »

Obrázek

Obrázek

Vyrobil som kopyto, z neho negatívnu formu a do nej vylaminoval konečný produkt. Dvierka sú z duralu. Voda doňho netečie, ale jemný prach sa tam dostane.
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7488
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: Doplňky na Supertenere

Příspěvek od jenik »

pocspet píše: sob dub 29, 2017 4:31 pm Obrázek

Obrázek

Vyrobil som kopyto, z neho negatívnu formu a do nej vylaminoval konečný produkt. Dvierka sú z duralu. Voda doňho netečie, ale jemný prach sa tam dostane.
Moooc pekne udelane! :clap
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
Atrotoxin
Začínám
Příspěvky: 4
Registrován: sob zář 28, 2019 2:07 pm

Re: Doplňky na Supertenere

Příspěvek od Atrotoxin »

Zdravím , nevěděl by někdo kdo dělá kopii té ochrany svodů (nástavby/bočnice) na origo kryt motoru jako to má world crossser ? 5k za origo je fakt hodně :/ děkuji
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7488
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: Doplňky na Supertenere

Příspěvek od jenik »

Atrotoxin píše: pon říj 14, 2019 7:53 pm Zdravím , nevěděl by někdo kdo dělá kopii té ochrany svodů (nástavby/bočnice) na origo kryt motoru jako to má world crossser ? 5k za origo je fakt hodně :/ děkuji
Treba by to umel Alumilanek? Ten umi hodne veci
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
Uživatelský avatar
Flash
Všeználek
Příspěvky: 1162
Registrován: pon kvě 17, 2010 11:50 am
Bydliště: Žamberk

Re: Doplňky na Supertenere

Příspěvek od Flash »

Atrotoxin píše: pon říj 14, 2019 7:53 pm Zdravím , nevěděl by někdo kdo dělá kopii té ochrany svodů (nástavby/bočnice) na origo kryt motoru jako to má world crossser ? 5k za origo je fakt hodně :/ děkuji
Dělal to rafan viz. moje SZ Tobě. Poskytnul jsem mu svoje origo a on to překreslil a vypaloval.. nevím jestli má skladem zkus ho kontaktovat viz. soukromá zpráva
If you see the flash, it's already too late ! :-D
Atrotoxin
Začínám
Příspěvky: 4
Registrován: sob zář 28, 2019 2:07 pm

Re: Doplňky na Supertenere

Příspěvek od Atrotoxin »

Ok děkuji.
PetrL3
Začínám
Příspěvky: 9
Registrován: pát pro 13, 2019 1:02 pm

Re: Doplňky na Supertenere

Příspěvek od PetrL3 »

Kdyby měl někdo zájem si vytisknout stavitelný držák pléga, nabízím STL, když už sem se s tím dělal. Pošlete mi mailovou adresu do PM, nic za to nechci.
Je to na první provedení s analogovým otáčkoměrem (2010-2012). Jestli by to pasovalo na pozdější netuším. Šrouby a matice jsou M5.

Obrázek
DodoCarlos
Začínám
Příspěvky: 8
Registrován: pon led 17, 2022 9:05 pm

Re: Doplňky na Supertenere

Příspěvek od DodoCarlos »

neviem ci tu este zije to vlakno lebo nemozem poslat spravu ale mal by som zaujem o ten subor na tlac..dik
Odpovědět