Home made predni stit

Vaše naše i cizí fotky, prostě všechny možný i nemožný fotky

Moderátor: Malý Venoušek

vojtik88
Vím čím dál tím víc

Re: Home made predni stit

Příspěvek od vojtik88 » úte led 25, 2011 5:11 pm

noo četl jsem o zakazkove vyrobě plexi třeba by nam udělali cenu, než se mordovat

agyp
Už něco vím

Příspěvek od agyp » úte led 25, 2011 6:50 pm

To: Pilous a už si zkoušel ohýbat polykarbonát.Ono je to už pěkný opruz s tím plexi vlastní zkušenost.

Pilous
Už něco vím

Příspěvek od Pilous » ned led 30, 2011 11:13 pm

skoušel jsem to v práci jsem kuchtík takže jsem napral kousek do konvektomatu a skoušel postupně přidávat teplotu položil jsem ho na oblou stranu hrnce a čekal až se to ohne podle formy a uspěl jsem ohlo se to a to bez jakékoliv bublinky nebo znamky poškození je to stále pevné a nezlomíš to ani se to netříští.Největší problém je však ta forma přesně jí vypilovat do nejmenšího detajlu.A dost možná bude ještě problém štít zaříznout do přesného obloučku tak aby zapadl přesně do drážky masky. Pomáhá my kamarád modelář tak snad to zmáknem.

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » pon led 31, 2011 7:49 am

Pilous píše:skoušel jsem to v práci jsem kuchtík takže jsem napral kousek do konvektomatu a skoušel postupně přidávat teplotu položil jsem ho na oblou stranu hrnce a čekal až se to ohne podle formy a uspěl jsem ohlo se to a to bez jakékoliv bublinky nebo znamky poškození je to stále pevné a nezlomíš to ani se to netříští.Největší problém je však ta forma přesně jí vypilovat do nejmenšího detajlu.A dost možná bude ještě problém štít zaříznout do přesného obloučku tak aby zapadl přesně do drážky masky. Pomáhá my kamarád modelář tak snad to zmáknem.
Sikulka, drzim palce. Na tohle je super najit nekoho s velkym plotrem(i laserem), videl jsem to u jednoho Nora, co mi poslal predni kryt svetel :mrk

tady je link

http://www.xtz750.com/index.php/super-t ... =14&t=2959

Obrázek

Obrázek
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.

agyp
Už něco vím

Příspěvek od agyp » pon led 31, 2011 9:33 am

To: Pilous ta to by mohlo klapnout protože největší problém je v domácích podmínkach trefit tu teplotu a hlavně aby se to prohřívalo stejnoměrně po celé ploše.Bohužel nemám doma konvektomat :cry tak držím palce a když se to povede můžeš kuchaření pověsit na hřebík a budeš bouchat štíty na S10 :clap

maher
Už něco vím

Příspěvek od maher » pon led 31, 2011 9:55 am

taky by jsem si jedno objednal, držím palce..
Petr

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » pon led 31, 2011 10:09 am

Mne by se nejvic libilo tohle
Jak ten plastik, ktery drzi predni stit, tak cely predni stit.

Ale to jen tak nekdo ais nezvladne. :wasntme

Obrázek
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.

Vejr
Vím čím dál tím víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vejr » pon led 31, 2011 1:04 pm

jakou to chce teplotu ? mám laboratorní pec do 250°C, celkem prostornou, s plynulou regulací

Flash
Všeználek

Příspěvek od Flash » pon led 31, 2011 1:21 pm

Vejr píše:jakou to chce teplotu ? mám laboratorní pec do 250°C, celkem prostornou, s plynulou regulací

moje mamka má 2x pec na keramiku, ta jedna je docela velká, ta druhá menší.. tuším že max teplota v peci je 1500°C, takže teplota asi problém nebude :skleb :D
If you see the flash, it's already too late ! :-D

supertenere
Všeználek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od supertenere » pon led 31, 2011 2:27 pm

jenik píše:Mne by se nejvic libilo tohle
Jak ten plastik, ktery drzi predni stit, tak cely predni stit.

Ale to jen tak nekdo ais nezvladne. :wasntme

Obrázek
...chcelo by to fotku aj z boku aby bolo vidno ako je to plexi tvarovane aj na vysku , lebo sa mi zda ze to je zohnute iba na sirku ako keby na velkej trubke a to myslim ze problem spravit nie je.
admin. , http://www.supertenere.sk , COBRA TEAM SuperTénéré , Myjava , Slovensko , mail@supertenere.sk

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » pon led 31, 2011 2:53 pm

Tady ji mas :talk kontakt na majitele tohoto reseni mam, ale jak rikam, najit nekoho kdo by to vyrobil se mi nepodarilo :whew

Ja mam od nej ten predni kryt na svetla :mrk

Obrázek
admin

Pilous
Už něco vím

Příspěvek od Pilous » pát úno 04, 2011 9:35 am

Ja skoušel ohnout jen vzorek a dostal jsem se na teplotu 150 stupnu ale pozor dloho jsem to ohříval tak na 80 a pomalu přidavat poradil kamarád modelář.S tim plotrem to není špatný nápad.dík

supertenere
Všeználek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od supertenere » úte úno 22, 2011 12:31 am

Tak ja robin na kopyte tohoto mojho plega a takto to cca vypada zatim. Je kolmejsie aby tam bol plac na navi atd .... : :time
46cm vyska , 26 sirka hore

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

http://www.ulozisko.sk/376549/1_2.jpg
http://www.ulozisko.sk/376550/4_2.jpg
http://www.ulozisko.sk/376551/2_2.jpg
http://www.ulozisko.sk/376552/3_2.jpg
admin. , http://www.supertenere.sk , COBRA TEAM SuperTénéré , Myjava , Slovensko , mail@supertenere.sk

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » úte úno 22, 2011 7:40 am

supertenere píše:Tak ja robin na kopyte tohoto mojho plega a takto to cca vypada zatim. Je kolmejsie aby tam bol plac na navi atd .... : :time
Jen tak dal :mrk
admin

shantis
Dobrovolný přispěvatel 2018
Dobrovolný přispěvatel 2018
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shantis » úte úno 22, 2011 12:49 pm

supertenere píše:Tak ja robin na kopyte tohoto mojho plega a takto to cca vypada zatim. Je kolmejsie aby tam bol plac na navi atd .... : :time
jo, tak to vypada zajimave :clap az bude hotovej nejakej prototyp, tak nafot :nod :yes

Odpovědět