poslednich par dilu na xtz-doprodej

Prodám, koupím, dám zadara nebo tak něco
Odpovědět
ondraas
Začínám

Re: xtz 750 na ND

Příspěvek od ondraas » pon led 18, 2010 8:06 pm

jenik píše:
tomikanec píše:a ja se pripominam na ten vejfuck,a hadice brzdovy,a jak dopadly ty gumovy spalky do toho stredu zadniho kolesa,.,? :wink:
teda chlapi nechci nekomu kazit kseft, to by jste me asi fakt nesnaseli, ale brzdovy hadice je fakt blbost kupovat starsi, protoze brzdy museji byt opravdu vice nez na 100000% a ta guma preci jenom po letech je spuchri, takze by se myslim meli menit 1x za 5 let nebo tak nejak?? Ale kdo to dela... Kup radeji nove panceraky, neni to nic draheho :wink:

Sorac za pokazeni kseftu :oops: :oops: s hadickama.
hade :( to jsem ti chtěl tu nástěnku svěřit :lol: ...ne mohl sem ti poradit kde bys mohl sehnat to sedadlo.ale takhle :cry:

ondraas
Začínám

Příspěvek od ondraas » pon led 18, 2010 8:20 pm

sczekaan píše:Ondro, jen mě napadlo, ty máš ty světla obě stejný? Jestli jo....

Je tady někdo, kdo nemá jako já obě světla H4, tedy mu nesvítí obě na potkávačky a chtěl by to prohodit? Že bysme to případně vzali na půl....?????
No borci tak nevim jak je ta zpráva pro vás dobrá nebo ne, ale nejsou ty světla stejné.jsou jak jsi psal jedno takové a druhé makové.takže se dohodněte a napište mi na mail ondrejbravenec@centrum.cz. Ale raději bych to fakt prodal všechno dohromady.představe si situaci že to naboříte celý a potřebujete to všechno.Ale jsem ochotný ke kompromisům.cena předběžně bych to viděl na 500,-Kč za komplet.

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » úte led 19, 2010 7:39 am

ondraas píše:
jenik píše:
tomikanec píše:a ja se pripominam na ten vejfuck,a hadice brzdovy,a jak dopadly ty gumovy spalky do toho stredu zadniho kolesa,.,? :wink:
teda chlapi nechci nekomu kazit kseft, to by jste me asi fakt nesnaseli, ale brzdovy hadice je fakt blbost kupovat starsi, protoze brzdy museji byt opravdu vice nez na 100000% a ta guma preci jenom po letech je spuchri, takze by se myslim meli menit 1x za 5 let nebo tak nejak?? Ale kdo to dela... Kup radeji nove panceraky, neni to nic draheho :wink:

Sorac za pokazeni kseftu :oops: :oops: s hadickama.
hade :( to jsem ti chtěl tu nástěnku svěřit :lol: ...ne mohl sem ti poradit kde bys mohl sehnat to sedadlo.ale takhle :cry:
Hade? To je jeste slusne narceni :lol: , ale ty to urcite pochopis, ze rozjeta motorka, ktera se neda ubrzdit je o tlamu a pak aby jsis rikal, ze jsi to vubec nekomu prodaval je blbost :|

Takze ted nedelej fory a povidej s tim sedlem 8) , kdo, kde za kolik,....? drahy neberu a muze byt i spatny roztrhany potah.
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.

tomikanec
Zlepšuju se

Příspěvek od tomikanec » úte led 19, 2010 11:26 am

heled tu hadicku bych potreboval,aspon tu pravou spodni za nakou simboliku,tedy kdyz jenda rika ze by se nemeli pozivat opotrebovany,ja ji mam dokonce vnaseklou :shock: tak nez vyresim poradny hadice.,.a to svetlo teda pada to nepotrebuji,,ale ten vejfuck a ty gumy,jak to vYpada.,,?dikec

deathmaker
Začínám

Příspěvek od deathmaker » úte led 19, 2010 3:35 pm

čau chvílu sem se sem nedostal máš ještě tu "palubovku"?Pošli mě na sebe prosímtě kontakt třeba na mail m.jobanek@t-email.cz dík. Doufám že ju ještě máš tu svou mám celkem na kaši

ondraas
Začínám

Příspěvek od ondraas » stř led 20, 2010 3:39 pm

pro jeníka:hele já to svoje sedlo prodával borcovi, co říkal že sedlo má ale nemá origo potah nebo tak něco, že s ním prostě neni něco v pořádku-ale jak tě znám ty si s tím poradíš.Takže to zkus u něj-mohl by ho ještě mít- aahonda@seznam.cz tel na něj už nemám. a co s tím sedlem plánuješ?

ondraas
Začínám

Příspěvek od ondraas » stř led 20, 2010 3:43 pm

tomikanec píše:heled tu hadicku bych potreboval,aspon tu pravou spodni za nakou simboliku,tedy kdyz jenda rika ze by se nemeli pozivat opotrebovany,ja ji mam dokonce vnaseklou :shock: tak nez vyresim poradny hadice.,.a to svetlo teda pada to nepotrebuji,,ale ten vejfuck a ty gumy,jak to vYpada.,,?dikec
jasně s tím výfukem a hadicama s tebou počítám.ty špalky do kol mám už taky volný.ozvi se mi když tak na mail a doladíme to.příští týden bych ti to mohl poslat.

ondraas
Začínám

Příspěvek od ondraas » pon úno 01, 2010 9:46 pm

čao, takže mistři mam tam ještě komplet rám, včetně toho pomocného i padacího, chladič ventilátor,přední světla, kompletní motor, svody, karbec s děravýma membránama přední tlumiče, spínací skřínku, něco z elektriky, regulátor napětí, odrbané plasty ty dám i za nejakou symbolickou cenu nebo za odvoz, ale posílat se mi nechcou,lanka nádrž a další blbosti.taxe ozvěte než udělá otec doma čistku. :?

tomikanec
Zlepšuju se

Příspěvek od tomikanec » pon úno 01, 2010 11:27 pm

co zaa predni tlumitka?????? 8)

Vejr
Vím čím dál tím víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vejr » úte úno 02, 2010 12:30 pm

táhlo sytiče, lanka bych taky moh vzít do foroty,světla jsou na jaký žárovky ? Jestli na H4 tak bych je vzal

zolikj
Začínám

Příspěvek od zolikj » úte úno 02, 2010 10:18 pm

Ahoj co ty svody jsou v pohodě ? Za kolik je necháž ?

ondraas
Začínám

Příspěvek od ondraas » sob úno 06, 2010 10:58 am

tomikanec píše:co zaa predni tlumitka?????? 8)
přední tlumiče-zeptám se kámoše co v tom víc chodí.nové stojí 15756.14,-Kč bez DPH.takže bych to předběžně viděl kolem 2000,-Kč.Může být?

ondraas
Začínám

Příspěvek od ondraas » sob úno 06, 2010 11:01 am

Vejr píše:táhlo sytiče, lanka bych taky moh vzít do foroty,světla jsou na jaký žárovky ? Jestli na H4 tak bych je vzal
táhlo sytiče tam je,světla jsou na H4,+ty lanka,bez zjišťování cen nových dílů bych to viděl předběžně kolem litru :?:

ondraas
Začínám

Příspěvek od ondraas » sob úno 06, 2010 11:06 am

zolikj píše:Ahoj co ty svody jsou v pohodě ? Za kolik je necháž ?
svody jsou v pohodě-orezlé z vnějšku tak jak na všech XTZ.případně můžu poslat foto.Nové 10tis bez DPH,takže předběžně taky kolem litru.

ondraas
Začínám

Příspěvek od ondraas » sob úno 06, 2010 11:09 am

jo kluci pokud chete rychlejší odpovědi než to píšu sem, tak mi když tak písněte na mail:ondrejbravenec@centrum.cz, pro nejrychlejší odpověď 723488758.Všechny ceny jsou závislé od cen nových dílů a smluvní 8)

Odpovědět