poslednich par dilu na xtz-doprodej

Prodám, koupím, dám zadara nebo tak něco
Odpovědět
ondraas
Začínám

poslednich par dilu na xtz-doprodej

Příspěvek od ondraas » úte led 12, 2010 4:19 pm

cau, mam poslednich par dilu na xtz. je tam regulator napeti, svody, chladič, nadrž, zadni kryt prednich svetel.jeden kolega slibil ze si to vezme tak to mam nachystane. pod podminkou ze si to vezme nekdo vsechno.vse plne funkcni bez zavad cena 2tis.muzu dopravit praha, brno-hodoninsko breclavsko.kontakt 723488758, ondrejbravenec@centrum.cz
Naposledy upravil(a) ondraas dne pon črc 23, 2012 9:44 pm, celkem upraveno 2 x.

jenik
Site Admin

Re: xtz 750 na ND

Příspěvek od jenik » úte led 12, 2010 4:23 pm

ondraas píše:mám hafo dílů z xtz 750 série 3LD.kompletní rám včetně brzd, tlumičů, nádrž regulátor, zapalování, přidřený motor na klice, karbec (bez membrán)a další a další.ceny po dohodě.
Mam zajem o sedlo.
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.

ondraas
Začínám

Příspěvek od ondraas » úte led 12, 2010 5:05 pm

soráč to šlo myslím jako první do světa za pjéťo

tomikanec
Zlepšuju se

Příspěvek od tomikanec » úte led 12, 2010 5:19 pm

ja bych rad origo vejfuck,nemas,a co plasty ty predni bocni?

zolikj
Začínám

Příspěvek od zolikj » úte led 12, 2010 8:40 pm

Ahoj
co takhle víko kastlíku nemáš ?

happybiker
Už něco vím

Příspěvek od happybiker » stř led 13, 2010 1:25 pm

Zdar, já bych bral zadní brzdovou páku, pokud by byla nepoškozená :wink: A náhodou hlavní stojan nebo nosič bočních kufrů jsi na ní neměl? :D

Lukkass
Už něco vím
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukkass » stř led 13, 2010 3:35 pm

Já potřebuju přední kolo........mejl mám lukkass@email.cz
dík
Lukkass

ondraas
Začínám

Příspěvek od ondraas » stř led 13, 2010 4:02 pm

origo výfuk je,boční plasty jsou ale nic moc-myslím že byly popraskané a polepené.Víko kastlu nemám-nebylo na ní,zadní brzdovou páku mám ale myslím že byla nějak poohybaná a trochu škráblá.držáky byly-už jsou pryč a hlavní stojan nemam.přední kolo mam-pokud si ho příští tyden nevezme jeden zájemce taxe ozvu.

tomikanec
Zlepšuju se

Příspěvek od tomikanec » stř led 13, 2010 6:59 pm

tak plasty mame asi podobny tak ty ne, a vejfuck je jo ,a jakou by sis predstavoval cenofku,kdyz je ta kryze doufam ze budes milosrdny :wink: :D ,a jeste by me zajimali taky malickosti-predni brzdovy hadice a takovy trojuhelnikovy gumovy spalky co jsou ve stredu zadniho kola(jestli nejsou moc vomrdany) kdyztak nahod tel. ja se ozvu...dikec

ondraas
Začínám

Příspěvek od ondraas » stř led 13, 2010 11:04 pm

tak jsem se díval na ten online ceník a cena nového výfuku je 16 289, :shock: -takže za 15000 je tvůj :wink: -to víš je ta krize :lol: Neee-zavolej a nějak se domluvíme.předpokládám že to chceš i s tím ochr plechem.na kt. mám zájemce, ale raději to tobě střelím dohromady. ty hadice a gumy mám-a dodrbané nejsou-jen ještě nevím jestli to nebude chtít kořen co ode me chce kola :?: .Telefon je 723488758.

sczekaan
Všeználek

Příspěvek od sczekaan » čtv led 14, 2010 10:29 am

dobré deň, já bych se optal na H4 světlo (to s parkovačkou), krytku svodů u pravé stupačky, matici osy zadního kola a ploutvičku-ochrana řetězu (a všechny možný šroubky bočních plastů (ty s tou velkou hlavou), a á á jo, objímku na náhon tach. co je na šavli

asi fšé. Dík fík za info a klidně mi pošli rovnou cenovou nabídku, třeba SZ.

A co že to kucháš? Kvůli motoru? ....je smutné, že zase jedna odejde... :( ale i transplantace je zapotřebí a věc chválihodná :wink:

tomikanec
Zlepšuju se

Příspěvek od tomikanec » čtv led 14, 2010 11:30 am

no ty koni,to je drba,ted se ti bojim zavolat abych nedostal infarkt az mi to povis :lol: t

ondraas
Začínám

Příspěvek od ondraas » čtv led 14, 2010 1:20 pm

sczekaan píše:dobré deň, já bych se optal na H4 světlo (to s parkovačkou), krytku svodů u pravé stupačky, matici osy zadního kola a ploutvičku-ochrana řetězu (a všechny možný šroubky bočních plastů (ty s tou velkou hlavou), a á á jo, objímku na náhon tach. co je na šavli

asi fšé. Dík fík za info a klidně mi pošli rovnou cenovou nabídku, třeba SZ.

A co že to kucháš? Kvůli motoru? ....je smutné, že zase jedna odejde... :( ale i transplantace je zapotřebí a věc chválihodná :wink:
Po pořadě:Světla jsou, ale ne H4-prý to ale není problém předělat dokonce jsem slyšel že se prodávjí H4 s tady těma starýma paticema.Krytka svodů je-jen budeš muset možná počkat až poleví sníh :D šasi mám venku.To samé platí i o matici :( .Ten chránič si nejsem jistý jestli tam byl (-pokud myslíš ten co je z vrchu řetězu) podívám se, šroubky ty k tomu ani nebyly-musel jsem si je taky koupit za nekřesťanských 60,- Kč/ks a 20,-Kč stojí ta gumová podložka :oops: ta de naštestí nahradit obyč z mototechny ale ty šrouby sem nikde nesehnal.Tou objímkou nevím co myslíš, ale náhon tacho-ten domečekjsem už taky prodal.takže tak.

Motor se přidřel na klice-skrz to že někde v motoru se uvolnil šroub (nenašel jsem odkud) který se dostal do olej čerpadla vylagroval 1 zub na tom plast kolečku a zbytek si domyslí každý sám :cry: Pokud můžu poradit dodělejte si tam policajta mazání-vyplatí se to...

sczekaan
Všeználek

Příspěvek od sczekaan » čtv led 14, 2010 1:48 pm

no světlo chcu druhý-chci aby mi svítily obě stejně (mám jedno dálkový a druhý kombinovaný...) bral bych "origo" abych to nemusel nijak upravovat. Kdyby mohla být fotka, bylo by super. Chránič mám na mysli ten spodní-aby se nedostal klacek atd. mezi rozetu a řetěz... A ta objímka od tacho-mám na mysli to, co drží bovden u šavle (origo vypadá tak, že je objímka kolem trubky a v té objímce prolis na bovden a celý to sedí na malým čepu na vidli...je to tuším šedej plast).

deathmaker
Začínám

Příspěvek od deathmaker » čtv led 14, 2010 10:30 pm

Zdarec potřeboval bych selej ten černej plast co je okolo budíků asi by se dalo říct že palubovku u mé drahé XTZky byl bohužel už při koupi na kaši.Byl by?

Odpovědět