koupím plast kapotáže přední pravá strany masky

Prodám, koupím, dám zadara nebo tak něco
Odpovědět
Dave333
Začínám

koupím plast kapotáže přední pravá strany masky

Příspěvek od Dave333 » stř črc 04, 2018 10:13 pm

Zdravím chlapi, tak jsem i já zakoupil ST 750 a chtěl bych ji vrátit zašlý lesk, protože předchozí rakouský majitel ji asi moc péče nedal a nebo dlouho stála a nebo obojí. Koupil jsem za směšných 33.000 Kč kousek z dovozu, neřeším kilometry, jede to, svítí to a brzdí to, ale potřebuji plast kapotáže na pravou stranu, je tam jen zbytek po pádu. Dále kdo by měl centrální stojan a taky těsnění benzínové pumpy, teče a to hodně. Dejte vědět, jsem z Náchoda, jezdím často Hradec Králové a taky Svitavy, takže kdyby náhodou, tak si dojedu, jinak pošta. Jo a je z mého okolí nějaký rozumný člověk, který umí udělat na této mašině jakýkoliv servis za normální cenu? Děkuji David

Dave333
Začínám

Re: koupím plast kapotáže přední pravá strany masky

Příspěvek od Dave333 » stř črc 04, 2018 10:16 pm

...jo a ještě koupím padací rám a boční kufry nejlépe hliníkové, aby pasovaly....mám s tenerkou velké plány na cestování, tak ať to pomalu mám vše doma....jo a ještě vysoké turistické plexi, mám 192 cm, takže se bude hodit a taky zvýšení řidítek, krčím se na tom jak skopčák v příkopu....

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » čtv črc 19, 2018 6:53 am

pokud chces padaky a drzaky, pak doporucuji Heavy Duties - hledej zde na foru co to je
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.

Radus88
Všeználek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radus88 » pát črc 20, 2018 8:16 am

Jakou jsi koupil?

Odpovědět