Padaci ramy atd.

Prodám, koupím, dám zadara nebo tak něco
jenik
Site Admin

Re: Padaci ramy atd.

Příspěvek od jenik » stř čer 22, 2016 6:38 am

Muzzy píše:
MotoTraveller píše:
Muzzy píše:
To bych se přidal!
Od Grave jsem neviděl,ale ty co měl Jeník byly pořádný :muscle .[/quote

Ahoj Muzzy tak ho zkusíme poptat
Šel bych do nich hned :yes . Budou určitě dražší než HD,ale mě se prostě ty Rumunský nezdaj. Jeníku máš ještě nějaký kontakt nebo radu koho kontaktovat? Díky.
MV2 moto http://www.mv2.cz/ ale jestli ti to jeste udelaj po tolika letech nevim.
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.

Muzzy
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od Muzzy » stř čer 22, 2016 5:07 pm

Tak padáky by vyrobil. Snad by měl mít i mustr,ale bohužel nejlépe až přes zimu :S , je toho teď na léto hodně.
Jendo,prý vám dělal jen polotovary na dodělání,ale už si nepamatuje až jak moc na dodělání. Jak to od něj vypadalo a co vše bylo potřeba dodělat?

Jinak to vidim že mi nezbyde to přes léto domlátit na padácích co mam a nebo jít do HD :sad ....

Muzzy
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od Muzzy » stř čer 22, 2016 5:11 pm

Fox13 píše:
Radus88 píše:Ale grave má silnější trubky. Myslím si že při větším pádu se dost hnou a půjdou do nádrže
Potvrdím.....jdou až do nádrže (vlastní zkušenost).
Který máš Radku, ty největší? Kde to povolilo? Počítam že v tom šroubovanym přechodu přes plocháč co jde držák pod nádrž co?

Fox13
Všeználek

Příspěvek od Fox13 » stř čer 22, 2016 8:25 pm

Muzzy píše:
Fox13 píše:
Radus88 píše:Ale grave má silnější trubky. Myslím si že při větším pádu se dost hnou a půjdou do nádrže
Potvrdím.....jdou až do nádrže (vlastní zkušenost).
Který máš Radku, ty největší? Kde to povolilo? Počítam že v tom šroubovanym přechodu přes plocháč co jde držák pod nádrž co?
Ja nevím které to jsou, mrkni na moje fotky třeba na rajčeti http://fox1375.rajce.idnes.cz/
Celý se to ohlo i se stojnou rámu směrem dovnitř, ale zase to byla rána jak sviňa a nebyla na tuhle stranu jediná, ale ta to dorazila. Na druhou stranu ty padáky pochytaly hodně pádů než to šlo až do nádrže.

Muzzy
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od Muzzy » stř čer 22, 2016 9:37 pm

Fox13 píše:
Muzzy píše:
Fox13 píše: Potvrdím.....jdou až do nádrže (vlastní zkušenost).
Ja nevím které to jsou, mrkni na moje fotky třeba na rajčeti http://fox1375.rajce.idnes.cz/
Celý se to ohlo i se stojnou rámu směrem dovnitř, ale zase to byla rána jak sviňa a nebyla na tuhle stranu jediná, ale ta to dorazila. Na druhou stranu ty padáky pochytaly hodně pádů než to šlo až do nádrže.

Já myslel že máš padáky z HD. Tak to sem blbě pochopil....

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » čtv čer 23, 2016 6:27 am

Vachula se resil zde viewtopic.php?f=2&t=285 ale vim, ze zas tak moc presne to nebylo
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.

Radus88
Všeználek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radus88 » čtv čer 23, 2016 6:54 am

Přesně tak povolí to v tom šroubové spoji nebylo by od věci to možná nechat na tvrdí zavarit. Myslím si že v tomhle případě je lepší grave. Vezmi si kolikrát s tím praštil Fox než to ohnul.
Jednou jsem chtěl od grave něco udělat a dodací termíny jsou také hrůza tak jsem se na to vysral.

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » čtv čer 23, 2016 9:00 am

U Grave se ceka strasne dlouho. Vim ze Peta nemel na ne moc dobry nazor.

Jinak musite vzit v uvahu, ze naopak padaky by se meli castecne deformovat, protoze pokud budou moc pevne, bude se ten raz prenaset na ram, kde nadela vetsi paseku.
admin

mi5
Dobrovolný přispěvatel 2018

Příspěvek od mi5 » čtv čer 23, 2016 10:14 am

Jak píše Jeník, je lepší aspoň nějaká deformace na padáku. Já při pádu tenkrát prohnul tu boční vystuhu tak, že s tím nešlo vůbec nic dělat a musel jsem vyměnit za jinou. Rám to snad přežil, ale vždycky je lepší někam tu energii poslat a je lepší padák než rám

Muzzy
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od Muzzy » čtv čer 23, 2016 9:06 pm

To máte kluci určitě pravdu. Ale já už mam obtisklý padáky v nádrži z obou stran. Teď sem si zajel hobíkovej závod a dvakrát uleh. Odnes to přední blatník protože se přední vzpěra padáků vyboulila a blatník do ní při propružení narážel. Chci jen něco co nemusim po každym pádu sundavat a rovnat....

MotoTraveller
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od MotoTraveller » pát čer 24, 2016 8:40 am

Muzzy píše:To máte kluci určitě pravdu. Ale já už mam obtisklý padáky v nádrži z obou stran. Teď sem si zajel hobíkovej závod a dvakrát uleh. Odnes to přední blatník protože se přední vzpěra padáků vyboulila a blatník do ní při propružení narážel. Chci jen něco co nemusim po každym pádu sundavat a rovnat....
Muzzy co máš teď za padáky?

Muzzy
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od Muzzy » pát čer 24, 2016 1:32 pm

MotoTraveller
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od MotoTraveller » pát čer 24, 2016 6:20 pm

Muzzy píše:No name,total shit !!! :hmm http://muzzy10.rajce.idnes.cz/XTZ_III/# ... 182622.jpg
Nevypadaj moc funkčně :-(. Záleží jak na ně spěcháš. Jeníkovi, když jsem je viděl na moto tak se mi líbilo uchycení a vypadalo dobře. Prý je měl i Shantis tak by nám mohl poreferovat. Na Grave mám reference od Filla a ten si je chválí.

Muzzy
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od Muzzy » sob čer 25, 2016 11:41 am

Nespecham vubec. Asi to do podzimu dovalim na tehle a na podzim zavolam Vachulovi a zacnu to resit. Co ty? Budes je chtit taky nebo to poresis jinak?

shantis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shantis » úte črc 26, 2016 3:31 pm

Helou,
mam ty samý, co měl Jenda (od Mistra Vachuly). Je to kus lešení, ale nezničitelnýho lešení. A ani nemam moc pocit, že by mi to při pádech nějak ohejbalo rám.
Na druhou stranu - od Vachuly nebyly úplně přesný, musely se drobet donastavovat podle mašiny (flexa+svářečka). A cena byla snad přes 3.000,-
s.

Odpovědět