Padaci ramy atd.

Prodám, koupím, dám zadara nebo tak něco
PavelXTZ
Začínám

Padaci ramy atd.

Příspěvek od PavelXTZ » pát čer 17, 2016 2:55 pm

Ahojte chlapi, chtel bych na ST 750 padaci ramy a nosice kufru. Neprodava nekdo?...a nema nekdo v planu objednavat veci od heavy duties? Libi se mne to jejich leseni kolem cele motorky :rofl

jenik
Site Admin

Re: Padaci ramy atd.

Příspěvek od jenik » sob čer 18, 2016 3:49 pm

Nejlepsi je sehnat ještě nekoho kdo by chtěl taky HD padaky, aby jsi usetril na dopravnem.
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.

MotoTraveller
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od MotoTraveller » ned čer 19, 2016 7:38 pm

Spíš přemýšlím o těch co měl Jeník na 900 a nebo od Grave. Ty moje už jsou pěkně zvohejbaný

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » pon čer 20, 2016 6:29 am

MotoTraveller píše:Spíš přemýšlím o těch co měl Jeník na 900 a nebo od Grave. Ty moje už jsou pěkně zvohejbaný
Ty byly od Vachuly MV2 moto.
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.

Muzzy
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od Muzzy » pon čer 20, 2016 9:14 pm

MotoTraveller píše:Spíš přemýšlím o těch co měl Jeník na 900 a nebo od Grave. Ty moje už jsou pěkně zvohejbaný
To bych se přidal!
Od Grave jsem neviděl,ale ty co měl Jeník byly pořádný :muscle .

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » úte čer 21, 2016 7:36 am

Muzzy píše:
To bych se přidal!
Od Grave jsem neviděl,ale ty co měl Jeník byly pořádný :muscle .
Od Grave jsem videl... uprimne se mi ale vic lidi od HD, skoda, ze to delaji az v Rumunsku
admin

Radus88
Vím čím dál tím víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radus88 » úte čer 21, 2016 8:52 am

Ale grave má silnější trubky. Myslím si že při větším pádu se dost hnou a půjdou do nádrže

Fox13
Všeználek

Příspěvek od Fox13 » úte čer 21, 2016 9:23 am

Radus88 píše:Ale grave má silnější trubky. Myslím si že při větším pádu se dost hnou a půjdou do nádrže
Potvrdím.....jdou až do nádrže (vlastní zkušenost).

mi5
Zlepšuju se

Příspěvek od mi5 » úte čer 21, 2016 9:36 am

Já ty HD taky asi koupím, ale potřebuji nějaký normální na sundavani kvůli servisu. Ty co mají kluci s tou vystuhou pod maskou asi nebude žádná sranda sundat? Já se stále hrabu v motorce a čím rychleji je sundas, tím pro mě lépe.

Malý Venoušek
Vím čím dál tím víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Malý Venoušek » úte čer 21, 2016 10:42 am

Pár padáků už jsem zohýbal a HD zatím drží. Už jsem s nima oral i mokrý asfalt zhruba v 50 km a na opravu mě stačila štětka a černá barva. Srovnat řidítka a pár škrábanců na blastrech. U těch co jsem měl před tím stačil i pád ze stojánku a už praskli plasty. Rozebírat a sundavat jdou dobře, pod světlem je šroub. Vozím si imbus a malou golu s nástavcem a oříškem tuším 14. Montáž a demontáž rozhodně netrvá déle než třeba u padáků HB.
Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat ...

MotoTraveller
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od MotoTraveller » úte čer 21, 2016 1:46 pm

Muzzy píše:
To bych se přidal!
Od Grave jsem neviděl,ale ty co měl Jeník byly pořádný :muscle .[/quote

Ahoj Muzzy tak ho zkusíme poptat

PavelXTZ
Začínám

Příspěvek od PavelXTZ » úte čer 21, 2016 1:48 pm

ta demontaz je asi trochu nevyhoda, ale vyrovna to zase vyhoda, ze kdyz to clovek polozi, motorka by mu mela zustat relativne v celku...padaky, ktere se ohnou a popraskaji plasty pro me ztraci vyznam, pac nejak tak pocitam s tim, ze kdyz zainvestuju do poradnych, nebudu pak muset ivestovat do novych plastu..a hlavne se pak nebudu bat do terenu, ze to nekde zahodim :D

Radus88
Vím čím dál tím víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radus88 » úte čer 21, 2016 1:49 pm

My jsme ještě ty padáky HD ještě prevarili a to tak že jsme ten spoj u masky odtáhli dal od těch předních plastu

mi5
Zlepšuju se

Příspěvek od mi5 » úte čer 21, 2016 1:54 pm

Já mám teď ty svoje pevný, ale hrozně nešikovně přiděleny k rámu a při demontáži se odiraji plasty a blbě se k tomu může. Chci mašinu do laku a nehodlám řešit tyhle ptákoviny s montáží a demontáži potom. Musím vybrat nějak dobře, tak zatím asi je favorit to HD.

Muzzy
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od Muzzy » úte čer 21, 2016 7:30 pm

MotoTraveller píše:
Muzzy píše:
To bych se přidal!
Od Grave jsem neviděl,ale ty co měl Jeník byly pořádný :muscle .[/quote

Ahoj Muzzy tak ho zkusíme poptat
Šel bych do nich hned :yes . Budou určitě dražší než HD,ale mě se prostě ty Rumunský nezdaj. Jeníku máš ještě nějaký kontakt nebo radu koho kontaktovat? Díky.

Odpovědět