Yamaha XTZ900 na prodej

Prodám, koupím, dám zadara nebo tak něco
jenik
Site Admin

Yamaha XTZ900 na prodej

Příspěvek od jenik » úte črc 10, 2012 10:46 am

http://www.motorkari.cz/motobazar/motor ... 02904.html
Yamaha XTZ900 Supertenere v perfektním stavu bez investic s doložitelnou minulostí : motor 900 je papírově v pořádku, má najeto do 30tis a je naladěn na krouťák - výkon 85,64k (62,69kW) při 7.271 ot./min. kroutící moment 95,25Nm 5.484 ot./min. Předek KTM 990 Adventure, brzdy Brembo, blinkry KTM, řídítka Renthal, bílé budíky, nerezové padáky, rok staré karburátory Mikuni, sedlo DDTuning, čirá optika Hella, homologovaný laďák Remus, iridiové svíčky Denso ...atd. prostě vždy to nejlepší na trhu. Letos nová baterka typu AGM, nová přední guma. Jezděna na plnou syntetiku Castrol. Aktuální stav je na youtube. http://www.youtube.com/watch?v=BohxMcNb3qw Cena 70.000,-

Pripadne cena 50tis. jako Supertenere 750 bez vylepsenich.

http://jenik789.rajce.idnes.cz/XTZ900_na_prodej/

PRODANO!

Inzerát je podán.

Zacinam vazne uvazovat o prodeji moji S10 z duvodu proste vyzkouset jeste nejakou jinou motorku, takze vas prosim o pomoc pri sestaveni ceny. Doplnte mi prosim do tecek vas odhad cen za kterych se to fakt da realne prodat.
Jooo a i kdybych ji prodal, tak doufam, ze me nevyhodite z fora coooo? :)
Zatim uvazuji o techto motorkach - S12, F800GS, Adventure 990, Tiger XC, XT660Z.

Predstavuji si nabidku
S10 XTZ 750 v zakladu za ..... s motorem 750, nerez padaky, normalni pouzity origo vyfuk lehce kuchnuty
S10 XTZ 900 all inclusive .... se vsemi original dily (puvodni 750 motor v dobrem stavu, original vidle atd...) a dalsi velkou hromadou dilu
S10 XTZ 900 standard 70.000.- proste tak jak motorka ted je bez dilu a bez drzaku na hlinikove kufry
mozne priplatky ze standardu:
- cira svetla Hella vcetne krytu ...
- KTM Adventure predek - tlumice WP z Adventure 990, blatnik Adventure, riditka Renthal, brzdy Brembo, kotouce 300 ....
- motor XTZ900, zapalovani Ignitech + KN filtry s naladenymi karburatory na max. vykon (ted mam naladeno na lehky klidek) ....
- site sedlo DDTuning ....
- zadni topcase vcetne uchyceni ...
- homologovany carbon vyfuk Remus vcetne mezisvodu...
- original vyfuk v TOP stavu po rekonstrukci s novymi nerez sponami ...
- drzaky na bocni hlinikove kufry a hlinikove kufry
- nahradni dily - karburatory, nadrz zbytek 850 motoru, nahradni dily do WP vidli atd....

Stav motorky asi znate ze? Jedine co je potreba udelat je nic moc barva na motoru a ze je trosku hlucnejsi spojka pri zahratem motoru, ale to neni problem.
Jinak snad vsechno v pohode - nova baterka, predni guma tento rok.

Takze????
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.

Wiblyz
Všeználek
Kontaktovat uživatele:

Re: Budu prodavat meho Prince2

Příspěvek od Wiblyz » úte črc 10, 2012 12:46 pm

Tak jak je za 70, protoze za kilo uz se dostanes na uplne jinou kounkurencni nabidku a tim to udelas neprodejny. Pokud to chces resit stylem, ze kazdy zbozi ma svyho kupce, tak to muzes prodavat taky 2 sezony.

e: cetl jsem to tvy az ted, takze k tem teckam - normalne jako origo 750 tak 40 - 50 a to druhy - jak jsem psal vyse, ale napsal bych tam teda dve ceny, s tema dilama bych to pustil tak za 80 - 85, ale treba mne by ty dily pri pevny cene nezajimali a osobne bych radsi tu masinu samotnou za 70

e2: ted jsem to docetl cely :D Bejt tebou, tak strelim treba kufry zvlast - asi to bude ve finale vic penez nez to prodat jako masinu s kupou doplnku, protoze kdyz si to budes pocitat cenove masina + priblizna cena doplnku, tak to udelas fakt neprodejny, a takhle bys z toho mel vic.
Yamaha TT600S 4LW 1996 in white and blue

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » úte črc 10, 2012 1:04 pm

Wiblyz píše:Tak jak je za 70, protoze za kilo uz se dostanes na uplne jinou kounkurencni nabidku a tim to udelas neprodejny. Pokud to chces resit stylem, ze kazdy zbozi ma svyho kupce, tak to muzes prodavat taky 2 sezony.

e: cetl jsem to tvy az ted, takze k tem teckam - normalne jako origo 750 tak 40 - 50 a to druhy - jak jsem psal vyse, ale napsal bych tam teda dve ceny, s tema dilama bych to pustil tak za 80 - 85, ale treba mne by ty dily pri pevny cene nezajimali a osobne bych radsi tu masinu samotnou za 70

e2: ted jsem to docetl cely :D Bejt tebou, tak strelim treba kufry zvlast - asi to bude ve finale vic penez nez to prodat jako masinu s kupou doplnku, protoze kdyz si to budes pocitat cenove masina + priblizna cena doplnku, tak to udelas fakt neprodejny, a takhle bys z toho mel vic.
Takze tvoje doporuceni je:
S10 XTZ 750 v zakladu - 40-50,-
S10 XTZ 900 all inclusive - 80-85,-
S10 XTZ 900 standard - jen motorka bez original dilu a ostatnich dilu - 70,-
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.

bonnyes
Vím čím dál tím víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bonnyes » úte črc 10, 2012 2:22 pm

Jendo,
muselo ti trvat dlouho se takto rozhodnout, pustit z domu takového mazla. Ale život jde dál.. Předsedu tady budeš asi dělat i s Bramborákem či v oranžovým. Každopádně si ušetříš dost práce koupí S12, neboť nebudeš muset stavět nové fórum. Každopádně jednovál asi neber. Na rovinu, kolik pojezdíš v terénu. I když já zase o jednobuchu uvažuju, ale to je tím, že jsem si vybral co chci jezdit. Vím, že tu mojí jen tak neprodám, protože i když je na ní dost investic, tak to nikdo neocení a navíc je "nejetá v terénu". Prostě za ní dostanu pár kaček, to jí nechám radši doma a za pár let na ní budou házet machry moji synové.
Na tu tvou asi dlouho nebude muset nikdo šáhnout. Máš jí v cajku, ale těžko někdo ocení ten čas nad ní strávený.Já osobně bych jí šel koupit do 70 000,- bez dílů. A to je asi hrana.
Nechal bych jí jak je a ani bych nepřihazoval díly k tomu. Díly a doplňky rozprodat zvlášť jak říká Wybliz.

pozn.
Lehce mě nějak unikají ty alternativy. Vůbec význam proč chceš znát cenu základu.. To máš zájem vše přehazovat? To že to přehážeš do originálu ztrácí tu atraktivitu - zapadne do tuctu a dostaneš se cenou k 50 tis. Originál už to stejně nebude.

Tak ať se podaří dobrej prodej a ještě lepší kup. Šilhám po té XT660Z. Už začínají být za pár kaček, ale musím jí někde nejprve pozlobit v terénu. Sem zvědavej kdo mi jí půjčí..

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » úte črc 10, 2012 2:57 pm

bonnyes píše:Jendo,
muselo ti trvat dlouho se takto rozhodnout, pustit z domu takového mazla. Ale život jde dál.. Předsedu tady budeš asi dělat i s Bramborákem či v oranžovým. Každopádně si ušetříš dost práce koupí S12, neboť nebudeš muset stavět nové fórum. Každopádně jednovál asi neber. Na rovinu, kolik pojezdíš v terénu. I když já zase o jednobuchu uvažuju, ale to je tím, že jsem si vybral co chci jezdit. Vím, že tu mojí jen tak neprodám, protože i když je na ní dost investic, tak to nikdo neocení a navíc je "nejetá v terénu". Prostě za ní dostanu pár kaček, to jí nechám radši doma a za pár let na ní budou házet machry moji synové.
Na tu tvou asi dlouho nebude muset nikdo šáhnout. Máš jí v cajku, ale těžko někdo ocení ten čas nad ní strávený.Já osobně bych jí šel koupit do 70 000,- bez dílů. A to je asi hrana.
Nechal bych jí jak je a ani bych nepřihazoval díly k tomu. Díly a doplňky rozprodat zvlášť jak říká Wybliz.

pozn.
Lehce mě nějak unikají ty alternativy. Vůbec význam proč chceš znát cenu základu.. To máš zájem vše přehazovat? To že to přehážeš do originálu ztrácí tu atraktivitu - zapadne do tuctu a dostaneš se cenou k 50 tis. Originál už to stejně nebude.

Tak ať se podaří dobrej prodej a ještě lepší kup. Šilhám po té XT660Z. Už začínají být za pár kaček, ale musím jí někde nejprve pozlobit v terénu. Sem zvědavej kdo mi jí půjčí..
Diky za navrh, takze rikas 70,- jak to ted stoji v garazi? Bez drzaku kufru, ty totiz pasuji na kufry... Nevadi, ze je nic moc barva na motoru? Nekomu to muze vadit.
Za 70 bych to bral... XT660Z si mi libi funglovka (sice rv 2009) s kuframa a doplnkama za 168,- coz jde. Prehazovat jsem myslel, kdyby tech 70 bylo moc. O samotny motor by mohl byt slusny zajem :mrk i v zahranici.

PS. to si myslis, ze bych delal zase nove forum nebo coooo????? :chuckle :chuckle lidi co si kupuji novejsi stroje nejsou tak druzni, jako ostatni :mrk

Zatim potrebuju ocenit za kolik muzu prodat. Jooo kdyby se nasel nekdo odtud z fora, bylo by to lepsi, aspon bych vedel, ze to nema nejakej mamlas.
admin

shantis
Dobrovolný přispěvatel 2019
Kontaktovat uživatele:

Re: Yamaha XTZ900 na prodej

Příspěvek od shantis » stř črc 11, 2012 7:37 am

neprodavej to! :mrk
kdyz uz, urcite to prodavej bez dilu za tech cca 70k. dily, kufry a nosice pak prodej zvlast - ne kazdej bude kupovat nahradni karbce, kdyz v tom mas rok stary atd...

shantis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shantis » stř črc 11, 2012 7:38 am

jenik píše:Jooo a i kdybych ji prodal, tak doufam, ze me nevyhodite z fora coooo? :)
hlavne abys Ty pak nevyhodil z fora nas :rofl

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » stř črc 11, 2012 8:13 am

shantis píše:
jenik píše:Jooo a i kdybych ji prodal, tak doufam, ze me nevyhodite z fora coooo? :)
hlavne abys Ty pak nevyhodil z fora nas :rofl
vis dobre, ze to tu odjakziva deklaruji jako spolecne forum :yes , tzn. ze si nedelam naroky na vlastnictvi :sun

OK, podal jsem inzerat za 70, jak lezi a bezi. Necham si poradit :nerd
admin

masloxy
Zlepšuju se
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od masloxy » stř črc 11, 2012 9:57 am

napis otovi tem sa nevie rozlucit zo svojou starou laskou :) https://plus.google.com/u/0/photos/1109 ... 9203058098

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » stř črc 11, 2012 10:27 am

masloxy píše:napis otovi tem sa nevie rozlucit zo svojou starou laskou :) https://plus.google.com/u/0/photos/1109 ... 9203058098
to nechapu?
admin

MotoTraveller
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od MotoTraveller » stř črc 11, 2012 11:07 am

Ahoj Jeníku, škoda že nemáš volné prašule určitě by se u tebe nějaké místo pro mášu našlo a motka za rok skoro nic nestojí a občas jí projet by byla fajn nostalgie. Já bych svou neprodal ze dvou důvodů za prvé je to kámoška která se mnou projela nepočet zemí - vlastně 5,5x okolo země a nikdy mne nikde nenechala a tak já jí také na stará kolena ve štychu nenechám "v plánu je kobereček v obýváku :-)" a za druhé by mi za ní nikdo nedal tolik na kolik si jí cením. Ale chápu tě a myslím ja říkal Bonnyes, v terénu tolik nejezdíš a tak XT660 asi nebude ideální volba. Já po ní koukám jako po skvělém vozítku na plánované motoputování po Mongolsku. Ideální volba 50% silnice a 50% terén GS800 nebo XC jsou lehké, modernější a budou mít podobný charakter motoru jako SP10. No a pokud 75% silnice a 25% terén tak jednoznačně S12 nebo 990. Pokud bych jezdil od nás víc na sever-jih-západ tak S12 a pokud víc na východ tak 990, ale můžu se mýlit. Až budu velikej a budu vydělávat tak si do garáže pořídím jak XT660 tak S12 a to bude trojka ;-). Přeji ti dobrý prodej ať se dostane do dobrých rukou a ještě lepší výběr a kup nové motky.

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » stř črc 11, 2012 11:46 am

MotoTraveller píše:Ahoj Jeníku, škoda že nemáš volné prašule určitě by se u tebe nějaké místo pro mášu našlo a motka za rok skoro nic nestojí a občas jí projet by byla fajn nostalgie. Já bych svou neprodal ze dvou důvodů za prvé je to kámoška která se mnou projela nepočet zemí - vlastně 5,5x okolo země a nikdy mne nikde nenechala a tak já jí také na stará kolena ve štychu nenechám "v plánu je kobereček v obýváku :-)" a za druhé by mi za ní nikdo nedal tolik na kolik si jí cením. Ale chápu tě a myslím ja říkal Bonnyes, v terénu tolik nejezdíš a tak XT660 asi nebude ideální volba. Já po ní koukám jako po skvělém vozítku na plánované motoputování po Mongolsku. Ideální volba 50% silnice a 50% terén GS800 nebo XC jsou lehké, modernější a budou mít podobný charakter motoru jako SP10. No a pokud 75% silnice a 25% terén tak jednoznačně S12 nebo 990. Pokud bych jezdil od nás víc na sever-jih-západ tak S12 a pokud víc na východ tak 990, ale můžu se mýlit. Až budu velikej a budu vydělávat tak si do garáže pořídím jak XT660 tak S12 a to bude trojka ;-). Přeji ti dobrý prodej ať se dostane do dobrých rukou a ještě lepší výběr a kup nové motky.
Diky za nazor a doporuceni a cenim si tveho doporuceni, protoze z nas tady jsi asi nejvetsi cestovatel :yes :jedu1 To si pis, ze kdybych si to mohl dovolit, tak bych ji neprodal!!! Jenze dalsi problem je s mistem, do garaze se mi 2 motorky proste nevejdou i kdybych se rozkrajel, holt az budu stavet nekdy dalsi garaz, tak si udelam misto pro 3 motorky! :yes
Bohuzel XC nevidim moc realne, jelikoz to co predvadeji DK Racing je neco o co nemam zajem i kdyz za to Triumph nemuze.
admin

bonnyes
Vím čím dál tím víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bonnyes » stř črc 11, 2012 1:19 pm

Jeniku, hoď si do inzerátu na m.cz edit. Ať to nevypadá, že to psal nějakej dislektik :nerd

Předem KTM 990 Adventure, brzdy Brembo, blinkry KTM, řídítka Renthal, bílé budíky, nerezové padáky, rok staré karburátory Mikuni, sedlo DDTuning, čirá optika Hella, homologovaná laďák Remus, iridiové svíčky Denso ...

předek KTM, homologovaný laďák

MotoTraveller
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od MotoTraveller » stř črc 11, 2012 2:04 pm

Pokud by tě XC zaujalo tak ho kup třeba v DE na servisky to není daleko, ale nevím jak se tam cenově pohybují.

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » stř črc 11, 2012 2:23 pm

MotoTraveller píše:Pokud by tě XC zaujalo tak ho kup třeba v DE na servisky to není daleko, ale nevím jak se tam cenově pohybují.
Od 9.500,-Euro za funglovku v akci.

2 bonnyes diky
admin

Zamčeno