LIDL

Vo cem? Vo čemkoliv, připomínky, podněty..

Moderátoři: Malý Venoušek, Fox13

Odpovědět
sczekaan
Všeználek

Re: LIDL

Příspěvek od sczekaan » ned zář 18, 2011 8:54 pm

tak to jsi mě nepochopil doktore...ale nic, nevadí, já se tím a ani tím trápit nebudu :mrk

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » pon zář 19, 2011 7:01 am

Lidl je za tu cenu dobrej, ale rozhodne bych neriskoval nejake bezpecnostni prvky - treba skopek nebo paterak, tam totiz se fakt jedna o hubu a nesmi se na tom setrit.
Mam treba uz par let z Lidlu moto-vysilacky a naprosta spokojenost :clap
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.

Sinner
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od Sinner » pon zář 19, 2011 5:47 pm

Jeníku, to proto že je nepoužíváš. :chuckle :blush :D
Waring! Thieves will be shot and the survivors will be prosecuted.

masloxy
Zlepšuju se
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od masloxy » pon zář 19, 2011 9:12 pm

hehe

doktorXTZ750

Příspěvek od doktorXTZ750 » pon zář 19, 2011 9:41 pm

sczekaan píše:tak to jsi mě nepochopil doktore...ale nic, nevadí, já se tím a ani tím trápit nebudu :mrk
njn, když vy tady někteří píšete v hádankách, nebo někteří si po sobě ani to co napsali, nepřečtou (ten češtin) ....
no a potom když to člověk čte, tak v tom není hlava ani pata .... :-(
tak potom se máme chápat! :-)

DoktorXTZ750

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » úte zář 20, 2011 5:32 am

Sinner píše:Jeníku, to proto že je nepoužíváš. :chuckle :blush :D
A kdo je tahal celou cestu tenhle rok na Slovensku? :rofl :D :beer
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.

sczekaan
Všeználek

Příspěvek od sczekaan » úte zář 20, 2011 8:27 am

doktorXTZ750 píše:
sczekaan píše:tak to jsi mě nepochopil doktore...ale nic, nevadí, já se tím a ani tím trápit nebudu :mrk
njn, když vy tady někteří píšete v hádankách, nebo někteří si po sobě ani to co napsali, nepřečtou (ten češtin) ....
no a potom když to člověk čte, tak v tom není hlava ani pata .... :-(
tak potom se máme chápat! :-)

DoktorXTZ750
no dobře, tak ještě jednou..nemusíš si to brát osobně, ale jak jsem napsal, že je to pěkná volovina, tak to bylo přímo na to, že řekneš že helmu si nekoupíš, ale tak max pro spolujezdce...to mi přijde, že to ani nemůžeš myslet vážně. Sám ne e a babu bys do toho narval? Ať už jede 50 nebo 500km? To se nezlob, ale tímhle ses nezařadil ani do jedné skupiny z těch, co zboží z lidla uznávají či ne. Mně osobně to zboží nevadí-spíš teda to, který není z řady bezpečnostních prvků. Helmu bych tam nepořídil. Možná jen předsudek, nikomu to případně nehaním, ale zrovna helmu bych tam fakt nekoupil. Natož ženské...u nás to je dokonce tak, že JÁ mám obyčejnější helmu. Takže asi tak. Není to z mé strany nějaký rytí, ale pozdvihlo mě, že napíšeš já ne, ale baba (spolujezdec) to snese...
Jinak ale pohoda klid :smoke

masloxy
Zlepšuju se
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od masloxy » úte zář 20, 2011 9:54 am

presne tak !

Flash
Všeználek

Příspěvek od Flash » úte zář 20, 2011 10:00 am

moje baba má taky lepší výbavu než já. a z mejch km co jsem najel jela semnou tak 15%
If you see the flash, it's already too late ! :-D

Vlado
Už něco vím

Příspěvek od Vlado » úte zář 20, 2011 10:37 am

ja si myslim ze je to o predsudkoch. kamos zohnal nahradne plexi na prilbu z Lidla v znackovej predajni - nahoda? Treba si uvedomit ze Lidl je nemecky a na vsetko co sa tam predava musi byt certifikat a to najhlavnesie je to ze aj tak sa vsetko vyraba v Cine. Uz aj Volvo je cinske :cry . Alebo napr. kamos pouziva uz dlhe roky protektory z Baumaxu a mne roztrhlo cisto novu Michelinu za jazdy a druha po 10 tis zacala hadzat ako svina - z nicoho nic. Tak fakt neviem. Prilbu z Lidla som mal moznost vyskusat za jazdy a je paradna - keby som vedel ze je taka dobra, tak mam usetrene 150€ vo vrecku.

epidem
Všeználek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od epidem » úte zář 20, 2011 3:57 pm

Myslete si co chcete,tu helmu jsem si koupil a celkem ok,za ty prachy :smoke perfektně sedí,nic mě v ní narozdíl od Nolanu netlačí,škoda jen že se výrobce tak trochu vyprdnul na odhlučnění,ty zvuky které občas vyrábí jsou fakt zajímavý... :wasntme

doktorXTZ750

Příspěvek od doktorXTZ750 » úte zář 20, 2011 7:59 pm

epidem píše:Myslete si co chcete,tu helmu jsem si koupil a celkem ok,za ty prachy :smoke perfektně sedí,nic mě v ní narozdíl od Nolanu netlačí,škoda jen že se výrobce tak trochu vyprdnul na odhlučnění,ty zvuky které občas vyrábí jsou fakt zajímavý... :wasntme
a vo tom to právě je, já chápu co Štěpána "nakrklo", normálně bych to asi ani nenapsal, ikdyž bych si to myslel ....
ale s ohledem na to, že vím, že spousta lidí, nejenom tady na fóru jsou s helmama spokojeni ....
s ohledem na to, že buhví co se prodává za čínské SHITy v normálních moto-obchodech ....
tak je jedno, ikdybych se řadil mezi spokojené helmové zákazníky Lidlu já sám osobně, nebo je mezi námi spousta jiných spokojených, tak nechápu co je na tom špatného, když napíšu, že bych se nebránil koupit tuto helmu "kvůli ceně" v Lidlu pro baťůžek na těch jejích 50km za sezónu!!!

DoktorXTZ750

sczekaan
Všeználek

Příspěvek od sczekaan » úte zář 20, 2011 8:04 pm

to nemá cenu :D

doktorXTZ750

Příspěvek od doktorXTZ750 » úte zář 20, 2011 8:07 pm

sczekaan píše:to nemá cenu :D
asi ne .... :hand :clap

DoktorXTZ750

sczekaan
Všeználek

Příspěvek od sczekaan » ned říj 09, 2011 2:49 pm

v návaznoszi na tohle viewtopic.php?f=1&t=1211
dávám info, že jsem si včera ve výprodeji koupil zámek na kotoučovou brzdu a to za 129 ká. Jinde jsem ji neviděl, jen tuk
Přílohy
Bez názvu.jpg
Bez názvu.jpg (37.4 KiB) Zobrazeno 6062 x
Naposledy upravil(a) sczekaan dne ned říj 09, 2011 3:08 pm, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět