tricka

Vo cem? Vo čemkoliv, připomínky, podněty..

Moderátoři: Malý Venoušek, Fox13

Davy
Začínám
Kontaktovat uživatele:

tricka

Příspěvek od Davy »

Chtel bych si nechat udelat tricko na tema XTZ750. Predstava asi takovahle: na zadech asi ten znamej obrazek "ghost view", ten rez motorkou a vepredu vlevo malej znak yamahy a napis XTZ 750 Supertenere. Sel by do toho nekdo se mnou? Vic kusu by mohlo vyjit levnejs. Me totiz desne serou Hondaci s tema modrejma trickama Africa Twin 8)

jenik
Site Admin

Re: tricka

Příspěvek od jenik »

Davy píše:Chtel bych si nechat udelat tricko na tema XTZ750. Predstava asi takovahle: na zadech asi ten znamej obrazek "ghost view", ten rez motorkou a vepredu vlevo malej znak yamahy a napis XTZ 750 Supertenere. Sel by do toho nekdo se mnou? Vic kusu by mohlo vyjit levnejs. Me totiz desne serou Hondaci s tema modrejma trickama Africa Twin 8)
Jsem pro, jen to hod prosim na papir - obrazek. To pak vsichni musime byt jen 750?? :lol: :lol: :D :)

Jsem ceste proto udelat nejake male zdurazneni ze je nas hodne a aby to bylo mezinarodni 8)

peta
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od peta »

No já už asi dva roky nosím hrdě tričko Super Ténéré 8)

skusím ho někdy vyfotit, ale cca takhle vypadá:
černá barva, na zádech ohromný bílo-červený origo logotyp Super TÉNÉRÉ, stejný, ale mini je i na levém Rukávu a nalevo v předu malý Yamaha znak a nápis Yamaha

8) :wink:

Davy
Začínám
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davy »

To mas delany na zakazku, nebos to nekde koupil?

peta
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od peta »

8) s kvalitní inkoustovou tiskárnou a nažehlovací fólií dokážeš opravdové divy :wink:
Dělal jsem si ho doma. Mám oskenovaný origo nálepky na XTZ - než na motoku přišel novej lak s polepama, oskenoval jsem si ty nádherný nápisy Super TÉNÉRÉ. Pak jsem jednoho krásnýho dne neměl co dělat a hodil jsem to na triko. Nečekal jsem žádnou velkou životnost, ale moje druhá polovička to dává do pračky na program "ruční praní" a i po takový době to nevypadá zle... To víš, Canon tiskárna a Canon inkousty - drahý jak pes, ale trvanlivý (narozdíl od neorigo inkoustů za čtvrtinovou cenu :shock:

Radek

Re: tricka

Příspěvek od Radek »

Davy píše:Chtel bych si nechat udelat tricko na tema XTZ750. Predstava asi takovahle: na zadech asi ten znamej obrazek "ghost view", ten rez motorkou a vepredu vlevo malej znak yamahy a napis XTZ 750 Supertenere. Sel by do toho nekdo se mnou? Vic kusu by mohlo vyjit levnejs. Me totiz desne serou Hondaci s tema modrejma trickama Africa Twin 8)
Já bych se určitě přidal. Líbí se mi i vymyšlené provedení. :idea:

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik »

Udelate nekdo prosim navrh aby to bylo videt?

Co tam jeste treba malym pismenem pridat Czech ST10 team? 8)

supertenere
Všeználek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od supertenere »

No my sme troska popredu :) ... kukni

http://www.supertenere.sk/bieletricko42007.jpg

... a taktiez siltovky a dazdniky 8)
admin. , http://www.supertenere.sk , COBRA TEAM SuperTénéré , Myjava , Slovensko , mail@supertenere.sk

Davy
Začínám
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davy »

ja momentalne krapitek nestiham, makam na tlakomeru voleje. Ale navrh udelam, jen co bude chvilku cas.

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik »

Davy píše:ja momentalne krapitek nestiham, makam na tlakomeru voleje. Ale navrh udelam, jen co bude chvilku cas.
Jak na nem makas? To bude neco specialniho? :D

Davy
Začínám
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davy »

no, snimac ze zigulika, prichycenej na ram a pripojenej hadici. (Ten tvuj sroub mi statik nedoporucil, prej se driv nebo pozdejs uklepe, vrtana M10 je slaba). Ukazatel bude diodovej ze SMD LED po 0.5 atm s kontrolkama tlaku voleje, rozsviceni svetel a napeti v siti. Po zmacknuti tlacitka bude ukazovat napeti na baterce. Asi to bude generovat jeste neco jako Master Warning, coz bude ta neobsazena kontrolka na palubce, protoze tohle bude bokem a rozsviceny kontrolky bych si nemusel vsimnout. Rizeny to bude procesorem PIC16F628, kterej bude zaroven rovnat nelinearitu snimace.

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik »

Davy píše:no, snimac ze zigulika, prichycenej na ram a pripojenej hadici. (Ten tvuj sroub mi statik nedoporucil, prej se driv nebo pozdejs uklepe, vrtana M10 je slaba). Ukazatel bude diodovej ze SMD LED po 0.5 atm s kontrolkama tlaku voleje, rozsviceni svetel a napeti v siti. Po zmacknuti tlacitka bude ukazovat napeti na baterce. Asi to bude generovat jeste neco jako Master Warning, coz bude ta neobsazena kontrolka na palubce, protoze tohle bude bokem a rozsviceny kontrolky bych si nemusel vsimnout. Rizeny to bude procesorem PIC16F628, kterej bude zaroven rovnat nelinearitu snimace.
Doufam ze to nejak hodis na papir :) a na fotky :) Ja to mam z ocele, takze nepredpokladam ze by se to uklepalo...

Davy
Začínám
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Davy »

Tak to predpokladam ze to mas z ocele. Ale je tam pomerne velka hmotnost snimace na dlouhym rameni a cely to drzi na M10 a jeste k tomu vrtanym a jeste se to do toho malyho prurezu sbiha skokem, takze koncentrator napeti. No a cely to dost vibruje. To je rozbor od strojaru (aspon to co jsem si zapamatoval), ja tomu tolik nehovim. Uprimne receno, prvni reakce naseho statika kdyz jsem se ho na to zeptal byla ze ten kdo to vymyslel je blazen. :) Ale oni nasi strojari premejslej trochu jinak. Kdyz se porusi tesnost na mazacim okruhu leteckyho motoru, tak to muze znamenat katastrofu, tady to neni tak horky.

peta
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od peta »

takže mám hotových pár návrhů, bohužel teď je mám ještě v kompu doma:? , takže snad během zítřka bych je sem někam umístil...

peta
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od peta »

Nalevo je zepředu, napravo zezadu... (ta druhá verze už v jednom exempláři existuje 8)
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Odpovědět