10.CZ+SK+PL 2017 SRAZ SUPERTENERE - PUBLIC information

Vo cem? Vo čemkoliv, připomínky, podněty..

Moderátoři: Malý Venoušek, Fox13

Zamčeno
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7058
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

10.CZ+SK+PL 2017 SRAZ SUPERTENERE - PUBLIC information

Příspěvek od jenik »

Dear friends, let me remind you, that our 10th anniversary Supertenere meeting is just in few weeks, please contact me in case of any needs about this meeting.

Summary:
* how to register
just contact me via email or PM, in case of urgent contact at the location, please use contact Pavel - +420 605 732 316 - call, sms or Whatsapp.

* when
you can arrive already on Friday from 12:00 8.9.2017 and we have to leave (clean rooms etc..) the camp on Sunday 11:00

* where
http://www.chatadoubravka.cz/ 49.7252303N, 15.7082439E
very beautiful place

* accommodations
first wave of visitors to use pension, then available cottages, mobilhause, tepee or your own tents

* details
at entry you will be asked for decision to visit the meeting - 1. without meal 2. half board or 3. full board (e.g. 550,-CZK/night in pension = appr. 21EURO etc..). During Friday evening you will be updated with all remaining details.

See you soon mate!
S10 Group CZ

Takže bratři a sestry ve znaku SUPERTENERE,moravský team igelit si Vás dovoluje pozvat na 10.CZ SK PL sraz ,který se uskuteční v termínu 8.-10.9 2017 v lokalitě Železných hor. Budeme se snažit pro Vás připravit,super akcičku,kde si pokecáte s přáteli,obhlídnete cizí stroje,naplníte bříška,něco popijete,zasportujete,atd.Takže termín máte,tak si zajistěte volno v práci a doma,aby jste mohli dorazit.
Zde je odkaz na ubytování http://www.chatadoubravka.cz/ 49.7252303N, 15.7082439E . I nějaké stany jsou povoleny.Ceník ubytování a ostatních služeb jsou na stránkách,ale jsou orientační ,dle počtu ubytovaných. Těšíme se na Vaši hojnou účast s pozdravem VIVA SUPERTENERE. Zdar

Pravidla pro ubytování ubytování:
Máme tu na ubytování v hlavní budově celkem 10 pokojů a 1.velký pokoj v 1.patře.Dále 2.mobilní domky,a 4.venkovní chatičky.Bohužel,dnes mě paní volala,omlouvala se ,ale že potřebuje primárně obsadit budovu a az pak venkovní chatičky a mobilní domky,ty zatím zůstávají jako záloha.Tak se omlouváme těm ,kdo si rezervovali chatičku,ale musíme ji vystornovat.

Detaily srazu:
* sraz je organizovan od 8.9. v poledne - 10.9. dopoledne
* najezd je mozny v patek 8.9. od 12:00, kontakt je Timomas (Pavel - +420 605 732 316 - volat, sms nebo Whatsapp). Zakonceni je v nedeli a musíme vse vyklidit a uklidit do 11:00
* u vjedu bude nutna registrace a ucastnik si bude muset vybrat jidlo na vikend v těchto moznostech - ZADNE / POLOPENZE / PLNA PENZE.
* v patek vecer vam sdelime další podrobnosti o organizaci celého vikendu (napr. kdy a kam bude vyjížďka...)
* piva by mělo byt dost, koralku si stejne každý vezme sam

UPOZORNUJEME, ze z duvodu podminek majitelky musime nejdrive naplnit hlavni budovu, tzn. ze dokud se pri prijezdu nezaplni pokoje v budove, neni mozno vyuzit chatky, stany nebo mobilni domy.

Jedná se o CHKO - chráněnou krajinnou oblast, takže krásná příroda, ale mimo cesty se neprasí

Zde je rozpis pokojů s počtem míst,které si zarezervujete ZDE NA STRÁNKÁCH ! Pište číslo pokoje a počet lůžek.


NEVOLEJTE PROSÍM DO CHATY ,KVŮLI REZERVACI POKOJE,VŠE SE ŘEŠÍ ZDE !!

Dále společenská místnost ve které je 18. lůžek

Hlavní budova je 550 kč s plnou penzí, pokud polopenze takže za osobu 500 kč za noc.
Chatky jsou 200 ubytování +200 plná penze, polopenze 150, takže za osobu 350 za noc.
Teepee 150 kč na osobu+ strava polopenze 150.

Další info bude přidáno co nejdříve,pokud máte dotaz ,napište


Toto je detail srazu, pokud se chces zucastnit, musis se prihlasit na toto nase forum nebo skrze nekoho kdo tu je napsat tvoji ucast. Tato zprava je verejna a nebude zde verejna diskuze. - NEPLATI PRO KAMARADY Z CIZINY (SK neni cizina...), ti mohou me kontaktovat primo a o vse se postaram.

Dekuji za pochopeni
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.

Zamčeno