STK 2016

Vo cem? Vo čemkoliv, připomínky, podněty..

Moderátoři: Fox13, Malý Venoušek

epidem
Všeználek
Kontaktovat uživatele:

Re: STK 2016

Příspěvek od epidem » sob dub 23, 2016 2:38 pm

Tak stk hotová, ale těch keců....vše fotí, pohled z boků, zepředu, zezadu, kotouče, destičky, gumy, čísla motoru a rámu, byl tam kluk s čz 125 a vyhodil ho že nemá páčky s kuličkou na koncích, a nemá spínač na brzdové světlo, prostě pokud nemá veteránské papíry tak to tam musí namontovat, u mě že mám ošoupané gumy na stupačkách, nehomologované držáky a padáky, nemám odrazku pod spz, a musel jsem sundat nástavec na plexi, plexi nesmí být prasklé a nesmí mít ostré hrany, homologace na výfuku, na světlech a blinkrech, s ledkama bez E na sklíčku tam taky jeden kluk nepochodil, před světly nesmí být nic, ani čiré plexi, fotí i stav tachometru, jestli máš kryt na řetěz, dostali nějaké nové normy na to jak má dlouho trvat STK, nesmíš být hotový dřív jinak mají průser, výsledek toho jsou 100m fronty a 6hodin čekací doba, ve 14h dávali ceduli že už neberou další takže se asi 20 aut sebralo a za zvuku peprných slov odjíždělo, a to mají do 18h....s motorkou jsem čekal jen 3h protože na halu nemůžou brát dvě auta najednou tak berou 1auto a jednu moto najednou....
Výsledek- stk mám :yes , ale s autem tam nejedu, radši dám o 500 víc automechanikovi že to zařídí protože tam nehodlám strávit celý den.... :punch

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » sob dub 23, 2016 6:15 pm

Ja homologaci na vyfuku proste nemam (v 80tych se to nedělalo) a to mam original. Gumy na stupačkách mas osoupane? Fakt blbnou.
Takze padaky a drzaky na kufry jsi mel namontovane?

Na pionyru taky nemam brzdove svetlo, to by se mělo snad dodělat nebo co?
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.

epidem
Všeználek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od epidem » sob dub 23, 2016 7:28 pm

jj namontované ale technika trochu znám tak to prošlo :angel
přesně tak měl by jsi tam to světlo dodělat :nod u veterána by to prošlo

ještě bacha na tu odrazku pod spz, měla by to byt kulatá nebo obdélníková červená.

sczekaan
Všeználek

Příspěvek od sczekaan » úte dub 26, 2016 5:07 am

neofiko info, že starý motorky se dusit nebudou a bude se přistupovat dle pravidla viz výše, tj. šířka řidítek, kontrola přídavného osvětlení a jeho nastavení...takže žádný bubáky nevytahovat. Ale vždy záleží na na soudruhovi... a jeho míře urputnosti.

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » úte dub 26, 2016 6:52 am

ja zjistil, ze moje Jawa 20 prave STK potrebuje, to bude vopruz
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.

bonnyes
Vím čím dál tím víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bonnyes » úte dub 26, 2016 4:59 pm

Od Aleše z Kolama dolu.
Ještě jsem si to neposlechl, ale dokud na to myslím tak to sem hodím.

Ahoj,

je tu jízda číslo 100 a s ní téma, které myslím zajímá úplně každého. Co musí moje motorka splňovat, abych prošel technickou.

Robert Vacek o tom vyprávěl skoro 90 minut, ale nakonec člověk zjistí, že je to hrozně jednoduché.

Doporučuji si poslechnout :)

http://www.kolamadolu.cz/technicka-kont ... t-kodo100/

Měj se fajn, ale hlavně vždycky kolama dolu ( a s technickou v kapse)

Aleš

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » stř dub 27, 2016 12:32 pm

bonnyes píše:Od Aleše z Kolama dolu.
Ještě jsem si to neposlechl, ale dokud na to myslím tak to sem hodím.

Ahoj,

je tu jízda číslo 100 a s ní téma, které myslím zajímá úplně každého. Co musí moje motorka splňovat, abych prošel technickou.

Robert Vacek o tom vyprávěl skoro 90 minut, ale nakonec člověk zjistí, že je to hrozně jednoduché.

Doporučuji si poslechnout :)

http://www.kolamadolu.cz/technicka-kont ... t-kodo100/

Měj se fajn, ale hlavně vždycky kolama dolu ( a s technickou v kapse)

Aleš
Od 26:00 minuty je to k tematu.

od 2018 jednotne STK v EU
homologace motorkarskeho obleceni muze prijit
kdy je hranice, kdy musi byt mit homologaci
policie CR muze pri kontrole zadret maly technicak - zavady ktere ohrozuji
2 zrcatka a 4x blinkry musi mit vsechny motorky, i stary Pionyr!!
zrcatka i odrazka musi mit "E"
rozmery kol musi byt jen ty co v OTP
svody i vyfuk musi mit homologaci
padaky/drzaky na kufry nesmeji presahovat obrysy motorky (predni/zadni kolo a sirka riditek), nesmi ostre hrany. Padaky/drzaky na kufry neni povinna vybava, takze nemusi byt homologovan.
Kdyz se daji kufry oddelat bez pouziti naradi, tak to neni soucast motocyklu - jsou to zavazadla. Puky nebo prisroubovane kufry jsou jiz soucasti motorky, takze musi byt homologovany.
Pozor na ohyby u kufru, padaku atd... proste alespon 3mm ohybu.
Pozor na vycnelky motocyklu - homologuje se s valcem o prumeru 10 cm po obvodu motorky se nesmi zaseknout.
Pred svetlem nesmi byt vubec nic!
Jsou 3 kategorie zavad A, B, C

"Motocykl - Jak ne/projít STK" na http://www.autoklub.cz/
admin

MotoTraveller
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od MotoTraveller » stř dub 27, 2016 12:44 pm

Čuráci zkurvený eště sem to neslyšel, ale už sem nasranej. Debilové ať dou do prdele :head . Za chvilku budeme potřebovat homologaci i na hovno a pokud nebude mít 2 zrcátka tak nás zavřou a seberou rodnej list :punch

shantis
Dobrovolný přispěvatel 2018
Dobrovolný přispěvatel 2018
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shantis » čtv dub 28, 2016 8:50 am

jenik píše: 2 zrcatka a 4x blinkry musi mit vsechny motorky, i stary Pionyr!!
Tak tohle mi přijde hodně na hlavu padlý. To se zase Evropa předvedla... :finger

Fox13
Všeználek

Příspěvek od Fox13 » čtv dub 28, 2016 10:17 am

shantis píše:
jenik píše: 2 zrcatka a 4x blinkry musi mit vsechny motorky, i stary Pionyr!!
Tak tohle mi přijde hodně na hlavu padlý. To se zase Evropa předvedla... :finger
Jsou to ,,naozaj vyjebany kokoti :D "

MotoTraveller
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od MotoTraveller » čtv dub 28, 2016 11:58 am

To by mne zajímalo z čeho se budou ty blinkry na pionýru napájet, když to sotva rozežhne přední světlo. To si myslej že budu vozit baterku v kapse či co? Defenestrace na dementy. Jedině to hodit na veterána, ale kontroly jednou za rok je voser. Už takhle musim vyřešit, že mám na XTZ-ku v TP zadní jen 120 a ne 140. Nojo potřebujou zaměstnat lidi, aby měli klid na rozkrádání. Už sem zase nasranej :punch

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » čtv dub 28, 2016 12:35 pm

MotoTraveller píše:To by mne zajímalo z čeho se budou ty blinkry na pionýru napájet, když to sotva rozežhne přední světlo. To si myslej že budu vozit baterku v kapse či co? Defenestrace na dementy. Jedině to hodit na veterána, ale kontroly jednou za rok je voser. Už takhle musim vyřešit, že mám na XTZ-ku v TP zadní jen 120 a ne 140. Nojo potřebujou zaměstnat lidi, aby měli klid na rozkrádání. Už sem zase nasranej :punch
Dle toho MP3 souboru se maji vsechny starsi motorky hodit na veteranske znacky, coz samozrejme ze ne kazda motorka zvladne, protoze staci drobny nedostatek v autenticnosti a je po srande.
admin

basetek
Začínám

Příspěvek od basetek » čtv dub 28, 2016 1:08 pm

STK minulý týden a úplně v klidu. nejdéle trvalo než nafotí štítek s číslem, neb měl na fotoaparátu víc než velicevýsuvný objektiv a nemohl to narvat mezi kanu a vidlu. Bez objednání a za 40 minut jsem byl doma. Chtěl vidět, že to bliká a svítí a svítí brzdovka. nehledal žádná Ečka a nakřáplý plexi neřešil. rovněž přešel bez povšimnutí pneumatiku mám tam 130/90 místo 140/80. Jediná závada byla lékárnička - údajně mám prošlé některá expirace některého vybavení, to by mě zajímalo jak na to přišel, když jsem měl lékárničku doma v kufru :-) Kufry Houm prodakšn a tregr z jekloviny jsem teda raději jako že odmontoval, abych nevzbudil závist :-)

Fox13
Všeználek

Příspěvek od Fox13 » čtv dub 28, 2016 3:18 pm

basetek píše:STK minulý týden a úplně v klidu. nejdéle trvalo než nafotí štítek s číslem, neb měl na fotoaparátu víc než velicevýsuvný objektiv a nemohl to narvat mezi kanu a vidlu. Bez objednání a za 40 minut jsem byl doma. Chtěl vidět, že to bliká a svítí a svítí brzdovka. nehledal žádná Ečka a nakřáplý plexi neřešil. rovněž přešel bez povšimnutí pneumatiku mám tam 130/90 místo 140/80. Jediná závada byla lékárnička - údajně mám prošlé některá expirace některého vybavení, to by mě zajímalo jak na to přišel, když jsem měl lékárničku doma v kufru :-) Kufry Houm prodakšn a tregr z jekloviny jsem teda raději jako že odmontoval, abych nevzbudil závist :-)
Tohle je přesně ono. Bude se to lišit STK od STK a na koho zrovna narazíme.

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » pát dub 29, 2016 6:41 am

Me zkusenosti ze vcerejsi STK u Pionyra - podotykam, ze ho mam v original barve z roku 1975 a v original stavu (krome zrcatka, ktere bylo spatne a mam nyni nove) - musel jsem si vzit dovolenou na pul dne a nechteli me nechat projit (30minut jsem se s technikem hadal), ze cislo motoru (ktere mimo jine nemam zapsano v OTP) je jine (mam vice motoru a ten original mam zakonzervovany na pude, abych ho nenicil normalnim jezdenim). Nakonec jsem prosel ale tech 30min diskuze, ze me nenechaji projit bylo hroznych.

Neblikovatelne veci ohledne teto STK vam reknu osobne
admin

Odpovědět