Nova Kacena 1190

Vo cem? Vo čemkoliv, připomínky, podněty..

Moderátoři: Malý Venoušek, Fox13

jenik
Site Admin

Nova Kacena 1190

Příspěvek od jenik » stř zář 05, 2012 7:55 am

Tak a uz i KTM ma monster bike :wasntme

Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.

Edíí
Zlepšuju se
Kontaktovat uživatele:

Re: Nova Kacena 1190

Příspěvek od Edíí » stř zář 05, 2012 8:21 am

Krásné! Moc krásné, akorát ten výfuk to kazí. Ale to je u těchto velkých objemů již obvyklý jev. Jako jediná snad tolik nenabobtnala oproti starším sestrám - dvanáctistovkám. :clap
Naposledy upravil(a) Edíí dne stř zář 05, 2012 10:47 pm, celkem upraveno 1 x.
Kdo chce, najde způsob. Kdo nechce, najde důvod.

shantis
Dobrovolný přispěvatel 2019
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shantis » stř zář 05, 2012 12:42 pm

na predku 19", olejova vana na rane, svody pod celym motorem... co to safra rakusaci blazni?! :O doufam, ze kapotaze jeste nejsou finalni a s koncovkou vejfuku taky ze neco provedou (pridat druhou, vic zvednout, bliz k moto, ...) :wring

jako novej model snad dobry, jako nahrada 990tek katastrofa :tmi

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » stř zář 05, 2012 2:03 pm

shantis píše:na predku 19", olejova vana na rane, svody pod celym motorem... co to safra rakusaci blazni?! :O doufam, ze kapotaze jeste nejsou finalni a s koncovkou vejfuku taky ze neco provedou (pridat druhou, vic zvednout, bliz k moto, ...) :wring

jako novej model snad dobry, jako nahrada 990tek katastrofa :tmi
spis to vypada jako nahrada SM-T s tim ze Adventure udelaji pozdeji
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.

shantis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shantis » stř zář 05, 2012 2:49 pm

no uvidime, jako co to predstavi. v tom magazinu je to prezentovany jako KTM 1190 Adventure R. zacinam mit blby tuseni, ze 990ky ukonci a zvostanou pouze 'dvanactky'... :sweat

xtezeto
Už něco vím

Příspěvek od xtezeto » stř zář 05, 2012 8:10 pm

Nechápu že tam ještě není kardan.Vždyť je ta motorka řešená více na silnici než do terénu.

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » čtv zář 06, 2012 6:29 am

ja spis vidim z hruzou ten otackomer :doh , tocivost do aleluje a kroutak nekde na 8tis :tmi
to fakt nemuze byt Advik, tim by to zabili totalne i kdyz po tom jak vypada S12 se asi neni cemu divit.

Ze by era endur skoncila? :O
admin

shantis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shantis » pon zář 10, 2012 10:45 am

KTM 1190 R Adventure - první info
tak aspon ze 21". z tech obrazku mi to prislo jako 19" :blush
ale i tak za me :puke

shantis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shantis » pon zář 10, 2012 11:02 am

a propos, Jeniku - koukam, ze lidi u vas na foru jsou evidentne spokojeni :rofl
http://www.lc8.cz/forum/default.aspx?g=posts&t=1547

"za co nás v KTM trestají? když vidím toto zvěrstvo, tak nevím, jestli se mám těšit na tu údajnou 800..."
"No, v mém případě nezbývá než si přát, aby mi moje LC8 vydržela navěky... Tohle je děsnej humáč... :("
"Já to říkal, čeká nás osud Afričanů. Nezbyde než opečovávat ty naše rachotiny do bezvědomí."

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » pon zář 10, 2012 12:01 pm

shantis píše:a propos, Jeniku - koukam, ze lidi u vas na foru jsou evidentne spokojeni :rofl
http://www.lc8.cz/forum/default.aspx?g=posts&t=1547

"za co nás v KTM trestají? když vidím toto zvěrstvo, tak nevím, jestli se mám těšit na tu údajnou 800..."
"No, v mém případě nezbývá než si přát, aby mi moje LC8 vydržela navěky... Tohle je děsnej humáč... :("
"Já to říkal, čeká nás osud Afričanů. Nezbyde než opečovávat ty naše rachotiny do bezvědomí."
tady jsem na foru :mrk
admin

shantis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shantis » pon zář 10, 2012 1:19 pm

ja se v tom nevyznam :head tak jsi tam nebo tady? a kde sem ja? kdo ji to kure? :rofl :rofl no proste jsem mel na mysli to voranzovy forum...
a propos - ty kola jsou jak 21", tak i 19" - asi dve verze: silnicni a jeste vic silnicni :chuckle

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » pon zář 10, 2012 2:16 pm

shantis píše:ja se v tom nevyznam :head tak jsi tam nebo tady? a kde sem ja? kdo ji to kure? :rofl :rofl no proste jsem mel na mysli to voranzovy forum...
a propos - ty kola jsou jak 21", tak i 19" - asi dve verze: silnicni a jeste vic silnicni :chuckle
jelikoz jsem odtud nikdy neodesel, tak jsem stale zde :makeup :nod

nevim proc v autech se dela downsizing a v motorkach upsizing, mozna aby pak mohli delat ten downsizing :cool
admin

shantis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shantis » pon zář 10, 2012 2:40 pm

:rofl Jendo, tys jim prokouknul strategii :D to je jako v IT - outsourcing se provadi proto, aby se mohl provest insourcing :dance
jen jsem zvedavej, jestli tohle fakt bude nahrada za 990ky, nebo model navic :think

Edíí
Zlepšuju se
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Edíí » pon zář 10, 2012 10:10 pm

Hoši, myslím, že to vidíte zbytečně moc černě. Nárůst objemu o pětinu, výkonu o polovinu a to, narozdíl od ostatních, při zachování současné "relativní" subtilnosti. V případě potřeby půjde krotil změnou palivové mapy, navíc kontrola trakce! Také nelze předpokládat, že by se podvozek choval hůře než na předchozím typu a ten se chová převelice sympaticky. A že to je točivé a hravé? To je na tom, alespoň mně, sympatické a s tím jsem kupoval i LC8. Věřím, že v této kategorii to bude určitě důstojný nástupce a v konkurenci s ostatními značkami obstojí víc než dobře.
Těch nářků a výhrad, které provázejí nový typ auta (Škoda 1000 MB), nebo motorky, je vždycky dost a po letech se o nich hovoří jako o legendách. Tak jí dejme nějaký ten čas ...
Kdo chce, najde způsob. Kdo nechce, najde důvod.

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » úte zář 11, 2012 6:26 am

Edíí píše:Hoši, myslím, že to vidíte zbytečně moc černě. Nárůst objemu o pětinu, výkonu o polovinu a to, narozdíl od ostatních, při zachování současné "relativní" subtilnosti. V případě potřeby půjde krotil změnou palivové mapy, navíc kontrola trakce! Také nelze předpokládat, že by se podvozek choval hůře než na předchozím typu a ten se chová převelice sympaticky. A že to je točivé a hravé? To je na tom, alespoň mně, sympatické a s tím jsem kupoval i LC8. Věřím, že v této kategorii to bude určitě důstojný nástupce a v konkurenci s ostatními značkami obstojí víc než dobře.
Těch nářků a výhrad, které provázejí nový typ auta (Škoda 1000 MB), nebo motorky, je vždycky dost a po letech se o nich hovoří jako o legendách. Tak jí dejme nějaký ten čas ...
Mrkni na ten otackomer, ja jako kritik :) musim rict, ze tohle bude hodne tocivej motor, coz na enduro ani neni uplne idealni ze?
admin

Odpovědět