další tenerka na prodej

Vo cem? Vo čemkoliv, připomínky, podněty..

Moderátoři: Malý Venoušek, Fox13

Odpovědět
Wiblyz
Všeználek
Kontaktovat uživatele:

Re: další tenerka na prodej

Příspěvek od Wiblyz » úte říj 30, 2012 8:46 pm

Jendo, vidim to jako jasny tema do knajpy. Tady bysme udelali x stranek spamu a stejne by to neobsahlo to, co je mozny v jednom rozhovoru. Teda pokud to samozrejme jde do dalsi masiny.
Yamaha TT600S 4LW 1996 in white and blue

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » stř říj 31, 2012 7:26 am

MotoTraveller píše:Asi jsem něco zaspal Jeník už nemá Kačenu?
nema.... nebyla to, co jsem ocekaval, sice byla fakt vonavka, hezka, pritulna v neopotrebovanem stavu, ale nejak jsme si nerozumeli :cool
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.

MotoTraveller
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od MotoTraveller » stř říj 31, 2012 9:11 am

Mohl by jsi napsat krátkej elaborát o téhle motce. Mohlo by to být zajimavé počtení. Přeci jenom zápůjčení jedné motky na pár měsíců nehrozí a tak by z téhle epizody mohli být zajímavé poznatky. Co ty na to Jeníku.

PS: Ať anglán, ital, španěl, číňan nebo ind stejně se vrátíš k Yamaze ;-).

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » stř říj 31, 2012 10:40 am

MotoTraveller píše:Mohl by jsi napsat krátkej elaborát o téhle motce. Mohlo by to být zajimavé počtení. Přeci jenom zápůjčení jedné motky na pár měsíců nehrozí a tak by z téhle epizody mohli být zajímavé poznatky. Co ty na to Jeníku.

PS: Ať anglán, ital, španěl, číňan nebo ind stejně se vrátíš k Yamaze ;-).
asi budu muset :mrk
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.

vojtik88
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od vojtik88 » pát lis 02, 2012 5:40 pm

jj ono to za tu ( YA ) NAMAHU stoji :-)) ja tež doufam žese nikdo na mou xtz neozve

Muzzy
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od Muzzy » pát led 11, 2013 8:14 pm

sczekaan
Všeználek

Příspěvek od sczekaan » sob led 12, 2013 12:09 am

no to jako jo. díval jsem se na ni už loni, či předloni, ale otázka jsou ty km i rok...i ta úprava je prapodivná-ale povedená.

Malý Venoušek
Vím čím dál tím víc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Malý Venoušek » sob led 12, 2013 1:35 am

Podle barvy předního bočního plastu a zadní stupačky to bude můj ročník, tedy 89. 34 000 ani náhodou, spíš 134 000. No a výkon motoru hmmmm
517500 kW :head
Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se proti tomu dá dělat ...

shantis
Dobrovolný přispěvatel 2019
Dobrovolný přispěvatel 2019
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shantis » sob led 12, 2013 1:38 am

rok nemusi bejt vyroba, ale uvedeni do provozu, a ty kilometry - ja kupoval 91' s 31000 a i na to vypadala. ale kdo vi...
nicmene zajimaci je ten vykon: 517,5MW :O to je ctvrtka Temelina :D

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » pon led 14, 2013 7:33 am

shantis píše:rok nemusi bejt vyroba, ale uvedeni do provozu, a ty kilometry - ja kupoval 91' s 31000 a i na to vypadala. ale kdo vi...
nicmene zajimaci je ten vykon: 517,5MW :O to je ctvrtka Temelina :D
nepovidej mi, ze motorka stala 8 roku nez ji nekdo koupil.....??? Barevne hezka, ale bourana asi musela byt, protoze proc by jinak mela novy lak ze? Jooo a je to 89 rok, nejen podle stupacek, ale i prepinacu na riditkach.
Btw. nechapu proc ma vzadu spunty a vepredu silnicni profil. Pak nechapu, proc levej valec pali jinak nez pravy - na svodech je levej svod svetly a pravy tmavy, takze na nem jeste zustala barva.
admin

Flash
Všeználek

Příspěvek od Flash » pon led 14, 2013 9:29 am

kdyby měl někdo zájem, tak prodám svoji XTZku. všichni z fora mě znaj. záklladní popis:
r.v. 1996, první registrace taky 1996, italka. Všechno originál, dokonce i lak na svodech. je 100% udržovaná, dal jsem ji vše co bylo potřeba.
vyměněné díly:
progresivní pružiny od německé firmy wurth (komplet repas předních vidlic kromě futer, polovina roku 2011), padací rámy ze silnostěných trubek na zakázku, taktéž držáky na alu kufry, na padácích přidané přídavné diodové světlomety pro lepší viditelnost, vyhřívané rukojeti oxford (ty novější, s tlačítky, připojeno přes relé na spínačku, takže vám nikdo nevybije baterku), turistické plexi kouřové (to menší), komplet repase karburátoru včetně ultrazvuku (všechny části karbece nové, nic tam nezůstalo staré kromě sytičových jehel) a takových hovadin (zahučelo tam dost peněz), tlumič záběru (takové ty gumové silentbloky v rozetě), nová řetězová sada DID zlatý řetěz (konec sezony 2012), centrální stojan afrika queens, přešité sedlo, plastový topcase se zahrádkou, komplet ložiska v kolech, rozetě 7. měsíc 2012 (japonské ložiska), nové vzduch. filtry ke konci sezony 2012, zkontrolované ventily 8. měsíc 2012, nový zadní kotouč dán tuším 5. měsíc 2012, včetně nových desek, přední kotouče v pohodě bez hrany, desek taky ještě mraky (brembo)
věci k moto: pneu mnitas E07 cca 40%, pneu metzeler karoo 2 cca 15% životnosti, nové zadní desky, 4 ks čepů do brzdových třmenů a další.. teď si nevzpomínám

je toho spousta, to co jsem napsal jsem si teď vzpoměl. na všechno mám faktury. staré díly mám v garáži na ukázku že jsou opravdu vyměněny a v jakém jsou stavu (krom ložisek a takových hovadin, ty jsem hned vyhazoval)

dále prodám moji druhou ladičku, YAMAHA TTR
r.v. 1999, červenobílá kombinace, původem z němec, v roce 2004 se počeštila, digitální tachometr (motorkářksá sigma), počítadlo MTH, jiná maska s čirým světlem, čiré blikače, blastry s výztuhami. jinak origo stav úměrný ne nijak těžkému opotřebení.
věci v krabici: originál blikače, originál maska, nový zadní podsedlový plast, nové rukojeti, nové sklápěcí zrcátko, origo zrcátko, nová vata do výfuku.
trošku se ozývá pístní čep, ale to snad u všech těhle motorů. udělal bych novou výplň výfuku akorát abych byl míň slyšet, jinak vše v pohodě. není třeba nic měnit

ceny za obě mota nabídněte. důvod prodeje ?
1. budu kupovat bydlení
2. na TTR jsem minulou sezonu najel jen asi 3 MTH
3. změna z enduro ježdění více na více asfaltomrdání (z důvodu uvedených v bodě 4) a na to ty motorky nejsou ideální navíc, na to nemám čaš
4. a hlavně, jsem teď i se zdravím v prdeli, z neděle na pondělí jsem měl skoro infarkt, moc k tomu nechybělo. další případ je vyhazovací rameno, vazy v kotníku v prdeli.. teď se potřebuju během pár let dát dokupy, operativně sešít a pak zase začnu vyhledávat nějaké to enduro.

Všechny zdraví Mates :)

jo foto pro ilustraci kdo mne a moje motorky nezná, to co jsem našel v počítači.. kdyby chtěl někdo něco specifického nafotit, není problém. za motorky se nestydím:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
If you see the flash, it's already too late ! :-D

Flash
Všeználek

Příspěvek od Flash » pon led 14, 2013 12:57 pm

ještě doplním odkaz na TTR:
http://www.motoinzerce.cz/motorky/yamah ... r-600.html
pro členy forka by byla slevička ;)
If you see the flash, it's already too late ! :-D

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » pon led 14, 2013 1:18 pm

2 Flash drzim palce, aby jsi se dostal co nejdriv dokupy, motorky byly a budou stale :)
admin

epidem
Všeználek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od epidem » pon led 14, 2013 10:59 pm

Tak si říkám...že i když mi zaměstnavatel dluží už 3 a půl vejplaty tak jsem na tom pořád dobře...hlavně zdraví :mrk :yes koukej se vykurýrovat a v Polsku se sejdem :jedu2
Naposledy upravil(a) epidem dne pon led 14, 2013 11:01 pm, celkem upraveno 1 x.

epidem
Všeználek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od epidem » pon led 14, 2013 11:00 pm

neblbni, takovou krasavici co máš už asi těžko seženeš........ :sad

Odpovědět