Zadni kyvna vydlice

Když nevím jak se s něčím poprat nebo něco scháním
Odpovědět
TomasMutl
Začínám
Kontaktovat uživatele:

Zadni kyvna vydlice

Příspěvek od TomasMutl » úte úno 14, 2017 12:08 am

Prosim jak mam vymontovat zadni kyvnou vydlici z xtz660? Nejlepe krok po kroku nebo nejaky manual kde je to popsane.
Dale kdyz jsem zvedl motorku a demontoval zadni kolo,tak kdyz vemu za vydlici ma zhruba 0,5-1cm vuli nebo mrtvi chod nez zacne tlacit pruzina,je to dobre nebo spatne,nerad bych neco zanedbal.

Dekuji moc za odpovedi

jenik
Site Admin

Re: Zadni kyvna vydlice

Příspěvek od jenik » úte úno 14, 2017 4:16 pm

TomasMutl píše:Prosim jak mam vymontovat zadni kyvnou vydlici z xtz660? Nejlepe krok po kroku nebo nejaky manual kde je to popsane.
Dale kdyz jsem zvedl motorku a demontoval zadni kolo,tak kdyz vemu za vydlici ma zhruba 0,5-1cm vuli nebo mrtvi chod nez zacne tlacit pruzina,je to dobre nebo spatne,nerad bych neco zanedbal.

Dekuji moc za odpovedi
Ted jsem to delal... ta vule treba pro me nebyla dobra, takze jsem zrepasoval prepakovani, kyvku a i tlumic. Sroub jsem jeden koupil jiny a jinak nechal srouby pozinkovat. Neni to nic sloziteho, jen je to casove narocne.

viewtopic.php?f=11&t=2528&start=30

Zadni kyvka je na 1 sroubu, prepakovani drzi taky dole a nahore ve tlumici.
Vyndej zadni kolo, vyndej tlumic, vyndej spodni sroub prepakovani a pak hlavni sroub kyvky a vyndej. Je to spinava prace nez to ocistis a pak az uvidis jak to vypada uvnitr - pouzdra maji teflon, ktery uz bude pryc stejne jako tvrdochrom na cepech.
Jeník
admin http://www.supertenere.cz :-)
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.

TomasMutl
Začínám
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomasMutl » stř úno 15, 2017 7:47 am

Diky za radu,uz je to venku,hlavni osa kyvky byla pekne zarezla tak to slo blbe,jinak to bylo namazane.
Srouby prepakovani jsou na par mistech sedreny ale nevypada to nejhur.
Vuli jsem zjistil na tom prepakovani mezi vydlici a rohlijem je vule di stran tak musim priobjednat veci a prachovky na vydli,loziska se zdaji byt dobra a ulozeni tlumice taky.

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » stř úno 15, 2017 9:10 am

ja to daval radeji vse nove, co jen trochu nevypadalo urcite v poradku. Ted mam na cele zadni kyvce vuli temer neznatelnou.
Jeník
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.

TomasMutl
Začínám
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomasMutl » pon úno 27, 2017 5:44 pm

Zdravim vas,takze dily zadni kyvky uz prisly veci a ted resim otazku jakou vazelinu tam dat aby to vydrzelo co nejdyl v pohode.
Nejvic se mi zamlouva tato
https://www.oleje.cz/p/xintex-super-imp ... use--13757

mi5
Dobrovolný přispěvatel 2017
Dobrovolný přispěvatel 2017

Příspěvek od mi5 » úte úno 28, 2017 8:56 am

Používám vazelínu SKF, podobné teplotní rozmezí jak udávají na tomto přiloženém, ale podle mě jakákoliv vazelína slušnější na ložiska bude fungovat dobře. Ono je nejlepší to často čistit a je po problémech.

TomasMutl
Začínám
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomasMutl » ned bře 05, 2017 6:45 pm

Tak sem ji koupil a napral to tam a vule na vidli takrka neznatelna,ted ne jeste cekaji tlumice vepredu :D

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » čtv dub 27, 2017 6:49 am

Jen na ukazku jak vypada take cep prepakovani
Obrázek
Jeník

Odpovědět