Olej ve vzduchovém filtru

Podělte se s ostatními o zkušenosti
Odpovědět
Čolda
Začínám

Olej ve vzduchovém filtru

Příspěvek od Čolda » čtv zář 28, 2017 9:28 pm

Zdravím mám takový problém , do airboxu se mi dostává olej nejspíš přez oddych motoru :angry . Nevíte čím by to mohlo být, jediné co mě napadá že budou vadné gumičky na olejovém čerpadle,nevíte jejich rozměry? Díky za odpovědi.

Protektor
Začínám

Re: Olej ve vzduchovém filtru

Příspěvek od Protektor » čtv zář 28, 2017 10:43 pm

Nepřelil jsi to?

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » pát zář 29, 2017 5:54 am

Vadne gumicky na olejovem cerpadle? Jake myslis?
Jeník
admin http://www.supertenere.cz :-)
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.

Čolda
Začínám

Příspěvek od Čolda » pát zář 29, 2017 9:20 am

Určitě jsem to nepřelil, vždy přijedu odšroubuju a hned koukám dokavad je olej natlačen v rámu.
S tím čerpadlem jen zkouším protože mě nic nenapadá, na zadní straně čerpadla jsou 2x O kroužky tak jsem myslel jestli to nebude třeba tím, protože už mě nebaví pořád dolívat olej ;)

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » pát zář 29, 2017 1:31 pm

Čolda píše:
pát zář 29, 2017 9:20 am
Určitě jsem to nepřelil, vždy přijedu odšroubuju a hned koukám dokavad je olej natlačen v rámu.
S tím čerpadlem jen zkouším protože mě nic nenapadá, na zadní straně čerpadla jsou 2x O kroužky tak jsem myslel jestli to nebude třeba tím, protože už mě nebaví pořád dolívat olej ;)
Jakou hadickou se ti to dostava do vzduchace?
Jeník
admin http://www.supertenere.cz :-)
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.

Odpovědět