xt1200z na prodej

Základní informace k S12 - SuperTenere XT1200Z
Odpovědět
Uživatelský avatar
Flash
Všeználek
Příspěvky: 1162
Registrován: pon kvě 17, 2010 11:50 am
Bydliště: Žamberk

xt1200z na prodej

Příspěvek od Flash »

zdravím. můj kamarád prodává XT1200z, více zde
http://www.motoinzerce.cz/motorky/yamah ... enere.html

viděl jsem ji před opravou, nic ji není.. za to dávám ruku do ohně, jezdil jsem na ní.

má supertenerky 2, druhou má bílou, není havarovaná, ale za jiné peníze.. tuším mlel něco okolo 240 000,- Kč

kdybyste měli někdo zájem tak se mu ozvěte, myslím si, že do týdne bude pryč za ty kačky
If you see the flash, it's already too late ! :-D
madylko
Dobrovolný přispěvatel 2022
Dobrovolný přispěvatel 2022
Příspěvky: 912
Registrován: pát úno 17, 2012 10:33 am
Bydliště: Velichov 108

Re: xt1200z na prodej

Příspěvek od madylko »

Hmm.moc peknej stroj :yes .jeste na nej mit love :cash
Uživatelský avatar
Flash
Všeználek
Příspěvky: 1162
Registrován: pon kvě 17, 2010 11:50 am
Bydliště: Žamberk

Re: xt1200z na prodej

Příspěvek od Flash »

kdyby měl někdo zájem, viktor (vikec) by svoji motorku pustil (kompletní výbava na cestování (3 kufry, vyhřívané rukojeti, přídavná světla a další), 2 sady kol (21''), tenerka černá tuším 2011ka, první majitel koupil jako předváděčku, já na ni zařizoval poslední servis (tlumič. olej, náplně komplet a nějaké drobnosti)
If you see the flash, it's already too late ! :-D
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7488
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: xt1200z na prodej

Příspěvek od jenik »

Flash píše:kdyby měl někdo zájem, viktor (vikec) by svoji motorku pustil (kompletní výbava na cestování (3 kufry, vyhřívané rukojeti, přídavná světla a další), 2 sady kol (21''), tenerka černá tuším 2011ka, první majitel koupil jako předváděčku, já na ni zařizoval poslední servis (tlumič. olej, náplně komplet a nějaké drobnosti)
Ta 21-ka predni kolo je super vec na S12!
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
Uživatelský avatar
Flash
Všeználek
Příspěvky: 1162
Registrován: pon kvě 17, 2010 11:50 am
Bydliště: Žamberk

Re: xt1200z na prodej

Příspěvek od Flash »

ahoj chlapi... začíná nám zima a po posledním adventure výletu přemýšlím (ještě jsem se nerozhodl definitivně) o změně motorky a tak kdyby měl někdo zájem, uvažuji že bych svoji milovanou tenerku někomu nechal, nejlépe zde kdyby měl někdo zájem. vyměnil bych asi za T7 ve verzi world raid z důvodů více adventure cest a výkon mi stačit bude protože jezdím sám už jen, tudíž nemá smysl mít 2 podobné motorky - časem bych to fakt nezvládnul projíždět obě 2, obzvlášť když mám v garáži ještě MT09 Tracer GT kdykoliv k zapůjčení od rodinného příslušníka.

Mám ji od novoty, barva 2012 ale koupil jsem ji v 06/2013. najeto má nějako 49.500 km, každý rok servis i když moto nejela včetně výměn oleje v tlumičích, kardanu, vody atp... prostě jsem se o holku staral a za stav technický si stojím. Loni dělaný napínák rozvodů z preventivních důvodů a už necvaká za studena jak to dělaly po nastartování původní verze (taková byla koncepce, ne vada)
motorka se mnou něco pojezdila a měl jsem ji na adventure výlety, tak nebudu lhát a říkat, že je to úplná krasavica bez škrábance. Párkrát v offroadu lehla na zem, vždy na padáky takže v životě jsem neměnil plasty či plechy, žádné lakování atp. Škrábance má z adventure cest, tzn. např. od písku z Maroka v oblasti kolen na nádrži apod. vše jen povrchové a kdybych to přeleštil tak o tom ani nebudete vědět

doplňky: SW motech sada 3 kufrů (vylepšená plotna a držák od SW motech profi výroba (vždy držák plotny prasknul v adventure akci)), zvýšená řídítka, padáky, přídavná světla, originál plech pod motorem Yamaha s rozšířením plechů z world crosser, polepy world crosser, polepy na nádrži, nerezové kryty ABS čidel a kapalin s logem XT, kryty předních kluzáků vidlic, vyhřívané rukojeti (nalepovací destičky pod originál gripy (2 stupně intenzity topení), ukazatel zařazené rychlosti Gipro, originál diodové blinkry Yamaha, rozšířený boční stojan, vyšší plexi originál Yamaha. tato starší verze má ještě centrální stojan a velká pěkná zrcátka než novější verze XT..... V krabici mám ještě nějaké díly jako dráty do kol atp.. vše k tomu dám v ceně motorky. V krabici mám taktéž původní originál nikdy nepoužité plexi, blinkry, plotnu atp. co jsem sundal a vyměnil za jiné řešení

cena představa tak 235.000,- Kč, můžeme se o nějaké drobné změně bavit. Kdo mě zná, tak ví že to je vše v cajku. nikde zatím neinzeruji, musím nafotit aktuální foto, dal jsem starší foto pro představu - pak doplním
Obrázek
If you see the flash, it's already too late ! :-D
Odpovědět