Koupe XT 600 z Tenere 1VJ

Prodám, koupím, dám zadara nebo tak něco
Odpovědět
Uživatelský avatar
PavelXTZ
Začínám
Příspěvky: 23
Registrován: pát dub 22, 2016 6:59 pm

Koupe XT 600 z Tenere 1VJ

Příspěvek od PavelXTZ »

Zdravim Tenerkare. Pohravam si s myslenkou, ze bych poridil XT600 1VJ, kdyby nahodou nekdo uvazoval o prodeji. Zaroven poptavam spodni Kryt motoru na XTZ750, jelikoz ten muj splnil funkci :-)...
jenik
Site Admin
Příspěvky: 7488
Registrován: stř led 31, 2007 8:19 am
Bydliště: Praha humna

Re: Koupe XT 600 z Tenere 1VJ

Příspěvek od jenik »

PavelXTZ píše: čtv čer 21, 2018 1:14 pm Zdravim Tenerkare. Pohravam si s myslenkou, ze bych poridil XT600 1VJ, kdyby nahodou nekdo uvazoval o prodeji. Zaroven poptavam spodni Kryt motoru na XTZ750, jelikoz ten muj splnil funkci :-)...
Koukam, ze take se vracis ke starsim modelum. Mne trvalo pekne dlouho nez jsem sehnal 3AJ (a to mam 3DS). Drzim palce, ale tech 1VJ moc neni ve slusnem stavu.
Jeník - Boh dažďa - na počest Sinnera
admin
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.
Uživatelský avatar
PavelXTZ
Začínám
Příspěvky: 23
Registrován: pát dub 22, 2016 6:59 pm

Re: Koupe XT 600 z Tenere 1VJ

Příspěvek od PavelXTZ »

dve pekne v origo stavu mi utekly pod rukama, ted nikde nic moc...na jednu peknou 3aj jsem narazil v inzeratech, ale moje srdce bije prave pro 1VJ, je to pro me nejpeknejsi XTcko a kus historie...Jo a porad premyslim, jestli je peknejsi modrozluta, nebo cervenobila :-)...
Radus88
Všeználek
Příspěvky: 1230
Registrován: ned kvě 15, 2011 7:57 am
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupe XT 600 z Tenere 1VJ

Příspěvek od Radus88 »

Ahoj nejaky ten plech pod motor v garazi mam
Odpovědět