STK 2016

Vo cem? Vo čemkoliv, připomínky, podněty..

Moderátoři: Fox13, Malý Venoušek

madylko
Vím čím dál tím víc

Re: STK 2016

Příspěvek od madylko » stř kvě 04, 2016 11:11 am

Tenerku jsem právě odvezl na STK... nechal jsem jí tam,a až mi zavolá tak pro ni dovalím.Sundal jsem jen mřížku předních světel.Aj vrchní hliníkovej kufr jsem tam nechal....tak děj se vůle boží.. pak napíšu jak jsem dopadl.

madylko
Vím čím dál tím víc

Příspěvek od madylko » stř kvě 04, 2016 12:16 pm

Takže kolegové... já právě dorazil z STK a jsem O.K. bez jakýchkoliv problémů a názorů na motorku.at už je to polepené a zvýšené plexi,hliníkovej kufr,padáky,držáky kufrů blástry atd atd... prostě vše jako dřív.jen preventivně mřížku světel jsem sundal.. Takže je to asi fakt na technikovi jak se k tomu postaví.
Enduru zdar, Ténéré zvláště.

MotoTraveller
Dobrovolný přispěvatel 2017

Příspěvek od MotoTraveller » úte kvě 10, 2016 1:44 pm

Ahoj dneska jsem byl na technický s Jawkou a oproti minulému roku jediná změna, že si motorku fotí. Jinak za cca 15-20minut jsem měl hotovo :-). Takže je to o lidech a technický.

supertenere
Všeználek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od supertenere » čtv kvě 12, 2016 11:22 am

Tak minuly tyzden som ju tiez absolvoval na SK ... a tak ako je - no problemo ! ... a to hadam viete aky mam tuning stroj :)
admin. , http://www.supertenere.sk , COBRA TEAM SuperTénéré , Myjava , Slovensko , mail@supertenere.sk

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » úte kvě 31, 2016 7:06 am

Jeník
admin http://www.supertenere.cz :-)
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.

Radus88
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radus88 » úte kvě 31, 2016 4:43 pm

Tak kamos byl teď na technické a všechno špatně. Vadilo mu přídavná světla držáky padáky a výfuk. Dostal to n měsíc a musí vše odstrojit.

svobodari
Začínám

Příspěvek od svobodari » úte kvě 31, 2016 9:49 pm

Ja byl na technicky a da se rict ze skoro bez problemu az na vyrobni stitek

supertenere
Všeználek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od supertenere » stř čer 01, 2016 8:09 pm

Radus88 píše:Tak kamos byl teď na technické a všechno špatně. Vadilo mu přídavná světla držáky padáky a výfuk. Dostal to n měsíc a musí vše odstrojit.
Treba zmenit technicku a vybavene.
admin. , http://www.supertenere.sk , COBRA TEAM SuperTénéré , Myjava , Slovensko , mail@supertenere.sk

tomtener

Příspěvek od tomtener » čtv čer 02, 2016 5:55 am

supertenere píše:
Radus88 píše:Tak kamos byl teď na technické a všechno špatně. Vadilo mu přídavná světla držáky padáky a výfuk. Dostal to n měsíc a musí vše odstrojit.
Treba zmenit technicku a vybavene.
moje řeč :yes

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » čtv čer 02, 2016 7:46 am

Vyšel nový věstrník ministerstva dopravy, čtěte zejména http://www.mdcr.cz/NR/rdonlyres/F135292 ... lohac1.doc
Zejména pak tyto "novinky"

1. Nefotí se číslo motoru ani typ u motorek - někteří akční technici stk za nemožnost vyfocení čísla vyhazovali
2. Závady 0.3.1.2 a 0.3.1.1 Tj Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo dokumentaci vozidla - Tj. stav, kdy vás na evidenčce vyhodili s nehomologovanými výfuky a motorka nešla přepsat by měl být pasé
3.Zajmavá stať je oheldně míst k sezení.
4. V souvislosti s výše uvedeným upozorňujeme, že v případě kontroly motocyklů, tak tzv. „kufry“ umisťované v zadní části motocyklu nepodléhají schválení a jejich držáky jako nosiče, mohou mít všechny možnosti dle výše uvedeného, a to schválení jako příslušenství či jako značkové příslušenství nebo se jedná o součást vozidla.
Jeník
Nepište mi SZ s prosbou o radu, pokud to není důvěrné :), ale nahoďte nové téma. Ti,kteří neposlali ani korunu na provoz fora a ničím tady nepřispívají (čtenáři),tak by se měli zamyslet,jestli to není trapný.

kekoun
Zlepšuju se

Příspěvek od kekoun » čtv čer 02, 2016 9:52 pm

Zdar vsem, byl jsem u nas v cb v kvetnu, dle meho soudu sami nevi na co se maj zamerit, vsechno jsem sundal, maj pravdu ti co rikaj ze vse co nema bude potiz, mrizku pred svetlama jsem musel sundat jeste pred focenim, vytkli mi ze susplech pod motorem ma vepredu ostrou hranu to ze je to z vyroby tak nekomentovali. Problem je tady ten ze policie ma pristup k fotografiim z stk a kdyz te budou chtit podusit maj pri nasem stylu sundal a nandal trumfy v ruce. Jinak tady to probehlo standartne, kontrola rozmeru gum, sviti blika troubi.

frtrn1

Příspěvek od frtrn1 » pát čer 03, 2016 8:30 am

STK před cca14dny namontovány padáky i držáky kufrů a neorigo tlumič ( homologovaný) . Prošla bez problému a tlumyč nemusí mít homologační značku ,moto z roku 1990 ( v tu dobu se nedělaly ale není na škodu). Jediná věc nad kterou se technik zasekl ,přídavné světla na padáku (mlhovky) krom E znaku hledal kód světla písmenko značící spůsob užití . Musel dohledat v brožuře co maj jako vodítko. Poviné fotografování pohledů čísel a stavu km to je snad nejlepší co pro uživatele vozidel uprava přinesla. Zdar všem ať na cestě nebo STK.

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » čtv čer 16, 2016 6:45 am

Jeník

jenik
Site Admin

Příspěvek od jenik » stř srp 17, 2016 11:39 am

http://auto.idnes.cz/stk-evropa-cw0-/au ... tomoto_fdv

Evropa sjednotí STK, plánuje se i centrální registr ujetých kilometrů
17. srpna 2016 12:00

Od poloviny roku 2018 se v členských zemích EU včetně ČR sjednotí podmínky pro technické kontroly ojetých aut. Česko si od jednotného evropského protokolu Stanic technické kontroly slibuje omezení dovozu aut se stočeným tachometrem.
Jeník

Fox13
Všeználek

Příspěvek od Fox13 » pát srp 19, 2016 1:53 pm

Zdar.
Včera jsem byl na STK.
Teneru jsem vzal tak jak na ní jezdím, nic jsem nesundával, neupravoval, atd. STK proběhla naprosto v klidu bez sebemenšího problému. Uďáli pár fotek (s technikem jsme se nasmáli jak nemohl dostat foťák tak aby vyfotil vin. na krku řízení), zkontrolovali svícení, troubení a bylo hotovo. Jediné co komentoval bylo ,, tohle není originál plexi", tak jsme odvětil že ne, že to originál se váli v Kyrgoši v horách, pokýval hlavou, nalepil známku a nazdar za dva roky.
Padáky, nosiče, blastry, hrazda na navi, páčky bez kuliček, plotna, atd. přejito bez povšimnutí.
Nejvíc se podivovali nad rokem výroby, kam se na ní vydávám a doufám vydávat budu. Prostě kouzlo kvalitního stroje
HOWG

Odpovědět